Wpis z mikrobloga

UJE cholerne! Wku--ce podludzie, śmiecie j--ne.
Ludzie od pozycjonowania, to najgorsza swołocz, robaki, podciepy, śmiecie, chamy, buraki, dzbany.

Splunąć na takiego to za mało.

Za każdym razem mam ochotę obić jednemu z drugim gębę jak widzę efekty wyszukiwania takie, jak poniżej. Większość to gówno-strony wychodzące na pierwsze miejsca wyszukiwania, bo inne gówno-firmy z gówno-ludźmi siedzą jak sępy, żerują i czekają jak by tu wziąść pieniądze za utrudnianie życia innym. Zarobić szekielki na robocie, która nie przynosi nic dobrego a tylko szkodzi.

Jesteście szkodnikami. Wszystkie UJE od pozycjonowania to szkodniki. Oby wam żona lub dziewczyna trypla przyniosła do domu a w przewodach wentylacyjnych zdechło stado kotów. Zapach padliny będzie w sam raz dla was.

#pozycjonowanie #webdev #zalesie #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_5PgjOoqmeAhOpoOchkcERmK8a3B0yNje.jpg
  • 8
@FilipTraum: Oho... Znalazł się jeden... Opowiesz mi jak to jest śmiecić, niszczyć i jeszcze brać za to pieniądze? Jak to jest mieć gówno-pracę, która polega na utrudnianiu życia innym? Nie czujesz się jak ostatnia szmata i pi*a jak już zrobisz "projekt"?
@motaboy: Chłopie, powiem Ci prosto: takie gówno wyniki biorą się w większości z tego, że Janusze zmuszają SEOwców do pracowania na lipnych budżetach najczęściej. Na zachodzie takich wyników jest znacznie mniej i tak, więc się ciesz. Pokazujesz przykład manipulacji SERP, ale nie zdajesz sobie chyba sprawy, że 95% rzeczy, które czytasz, oglądasz i słuchasz w necie jest zazwyczaj efektem takiej "manipulacji", tylko wyższej jakości. Przykłady newsowe - czy te artykuły głównych
Jakość kosztuje i niewielu może sobie na nią pozwolić. Wierz mi, że dobry seowiec z dobrym budżetem zrobiłby kawał świetnej roboty; na tyle dobrej, że razem z ekipą gugla moglibyście sobie wspólnie fapać do monitora ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FilipTraum: Doskonale wiem że to walka z wiatrakami, ale a.) mam nadzieję, że faktycznie google będzie w stanie wymusić swoje widzimisię i utrudniać sukcesywnie tego typu praktyki -
@motaboy: a - jeśli Twoim zdaniem dobrze jest oddawać całą władzę w ręce globalnego korpo, to proponuję, byś jeszcze leciał się zacipować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

b - ja nie muszę się usprawiedliwiać, bo nie czuję się winny - w swojej robocie nie robię takiego syfu, jak zaprezentowałeś, a głównie e-commercy ogarniam i to w taki sposób, że babcia by pochwaliła ( ͡~ ͜ʖ ͡