Wpis z mikrobloga

Kopnął celowo rywala bez piłki, do tego pociągnął za włosy i się idiota dziwi, że czerwona? Na VARze sędzie pokazałby tutaj czerwo bez mrugnięcia okiem. ( _)

W ogóle to gdyby tym rywalem był właśnie #ronaldo to po tym kopnięciu zesrałby się z bólu robiąc jednocześnie turlankę po murawie. Co za cymbał.

Najpierw Costa teraz to. Niezła patola z #juventus

#mecz
  • 16
@brak_profitu: Dlaczego zaślepieni nie są kibice, których boli dupa na myśl o Ronaldo, czy na myśl o Juventusie, który ciężką pracą wspiął się na top? Dajmy przykład OPki, no proszę, nawet teraz wypisuje brednie o Juve. xD
Wiele jest mocno hejtowanych klubów w Europie, ale hejtowanie Juve jest mocno debilne i wywodzi się z jakiś krzywych informacji.

Moja opinia od wczoraj się nie zmieniła. Uważam, że sędzia się mimo wszystko wybroni
@PiccoloColo: rowniez sa, jesli sama sytuacja ich nie interesuje a tylko sprawca i klub w ktorym gra.
Kto hejtuje Juve? Jakie brednie? 2 czerwo dla gracza Juve w 3 dni, przeciez to fakt.

ale hejtowanie Juve jest mocno debilne i wywodzi się z jakiś krzywych informacji.

debilne bo im kibicujesz XD reszta to tez twoja wersja historii

Sedzia sie nawet nie ma z czego bronic, jesli beda konsekwentni to przedluza mu
@brak_profitu: aaaahhhhaaaaaa, widzę, że szukamy dalej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę, że kolega się pieni, już rozumiem, bo to było małe prowo z mojej strony, ale pięknie łyknięte, więc szybko sprawdziłem za pomocą scrolla jakie są Twoje sympatie kibicowskie. Nie zdziwiłem się ani trochę. xD
Mi tylko szkoda Ronaldo. Juventus jest zdecydowanie najmocniejszy w grupie i ciężko sobie wyobrazić, że napotka jakiekolwiek problemy. CR7 prawdopodobnie wróci na mecz
@PiccoloColo: piszesz, ze ja sie pienie i lykam prowo a stalkujesz mnie zeby to co pisesz pasowalo do twojej narracji
Ronaldo mi nie szkoda, bo mogl sie skupic na grze w pilke a nie na takich historiach.

Z tym, ze Juve jest mocne a Valencia grala slabo nawet w przewadze nie polemizuje bo sie z tym zgadzam ale nie o tym dyskutowalismy.
@brak_profitu: Zrobiłem to po ostatnim wpisie, nie wcześniej, ale skojarzyłem Cię po ostatniej konwersacji z Costą.
Dziwi mnie troszkę to, że jako Kibic Interu i prawdopodobnie widz Serie A pochwalasz decyzję sędziego, gdyż w tej lidze nie brakuje ostrzejszych zagrań w dużo większej ilości co kolejka. Gdyby tak dawać czerwo za takie akcje to okazałoby się, że na boiskach biegałaby primavera.