Wpis z mikrobloga

Aukcja Charytatywna dla chorej córki @robertt1969.
Specjalnie na tą okazje wykonałem nóż którego raczej nie powtórzę - stal W2 z bardzo widoczną linia hamon czyli twarde ostrze i troszkę mniej twardy grzbiet, na rękojeści mający około 15 tysięcy lat ząb trzonowy mamuta, stabilizowany czyli przesycony żywicą co uwydatniło kolory ale tez bardzo wzmocniło dość kruchy materiał.
Oczywiscie do noza dołączona jest ręcznie szyta pochewka.

Licytacja trwa do godziny 20:00 w Niedziele 23 września, wygrany wpłaca kwote tutaj https://zrzutka.pl/pwfh78
Zaczynamy od 1 zł, licytujemy w tym wpisie. Oczywiscie jesli ktos chce wesprzec naszego kolege w nierównej walce z chorobą córki moze wpłacic pare złotych na strone podana wyzej.

Dziekuje wszystkim za udział, osobom chcącym poprzeszkadzać dziękuje troszkę mniej :)

#trollsky #robertt1969 #wykop #pomoc #knifeboners
Trollsky - Aukcja Charytatywna dla chorej córki @robertt1969.
Specjalnie na tą okazj...

źródło: comment_lRkl988nIUlf5cRXYNwwg8D3Hp0jslwS.jpg

Pobierz
  • 378
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damek90: Przecież przy każdym komentarzu powyżej napisałem, że nie wiem ile się zebrało i jestem tego żywo ciekaw! Koszt leczenia, tak jak napisałem powyżej, podany "w internetach", wpisz "koszty leczenia stwardnienia rozsianego" i przejrzyj kilka stron.

Widzę sporo wpisów pt "stwardnienie już refundowane!" "nowe leki!" "tańsze terapie!" "koszt ok. 3000/mies!" "koszt 1800/rok!". Dlatego pytam - jakie są fakty.
  • Odpowiedz
@Werbel: Specjalistą nie jestem, ale podejrzewam, że nie u każdego stwardnienie rozsiane przebiega identycznie, i nie u każdego konkretna terapia zadziała - czasami u jednego wystarczy terapia której koszt to faktycznie 1800 na miesiąc, a czasami potrzeba terapii gdzie 20 tysięcy na miesiąc będzie zbyt mało. Ale jak podkreślam są to tylko moje przypuszczenia.
A z tego co wiem na pewno - Robert nie prosił Trollsky'ego o taki nóż na
  • Odpowiedz
Jestem w stanie zrozumieć @Werbel w dobie obecnego ruchania na hajs wszystkich jak leci, na każdy możliwy sposób. Chłop stara się zweryfikować prawdę odnośnie Pauliny i jest pełen sceptyzmu, a Wykop jako społeczność która się zaangażowała i zaufała nie traktuje tego sceptycznie i każdy hejt na zbiórkę jest odbierany jak robienie z siebie debila. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie popieram jego toku myślenia, ale rozumiem.
  • Odpowiedz