Wpis z mikrobloga

Mirki, wie ktoś co tu się stało, że ten sam Tymbark jabłko-mięta i dwa różne kolory? Zawsze były takie jaśniejsze moim zdaniem. Oba są z różnych partii produkcyjnych, jeden do marca drugi chyba do maja 2019. Nie zauważyłem takich różnic w kolorze nigdy. Aż strach było kupować, ale się przełamałem. #tymbark #zywnosc #napoje
MrPr0h - Mirki, wie ktoś co tu się stało, że ten sam Tymbark jabłko-mięta i dwa różne...

źródło: comment_jsDnttUbXhERaoQvrOjNGyt4psY7HXwp.jpg

Pobierz
  • 89
@MrPr0h: jeden był robiony w lato, drugi w zimę. Pewnie ilość składników/barwników w owocach się zmieniła. Do lata na przykład jabłka mogły zrobić się ciemniejsze.
@MrPr0h: Nie odpowiedzą Ci zgodnie z prawdą. Od razu przyznam, że nie wiem jak tam u nich teraz jest, ale w róznych firmach normalną praktyką są skrajnie różne partie. Np ta jaśniejsza może być nieco gorsza (mimo podobnego składu) i domyślnie miała pójść do dyskontów typu Biedra, gdzie ten sam towar bardzo często jest produkowany z tańszego "surowca"
@MrPr0h Jest jeszcze coś takiego jak sezonowość owoców, co wpływa na smak i kolor. Ale czy tak było w tym przypadku, to wiedzą pewnie tylko ludzie z Tymbarku.
Jest różnica w smaku jednego i drugiego.Ten ciemniejszy jest taki bardziej nijaki. Przynajmniej tak mi się wydawało jak piłem je po sobie żeby sprawdzic
@MrPr0h wołaj jak Tymbark odpisze.