Wpis z mikrobloga

Mirki, wie ktoś co tu się stało, że ten sam Tymbark jabłko-mięta i dwa różne kolory? Zawsze były takie jaśniejsze moim zdaniem. Oba są z różnych partii produkcyjnych, jeden do marca drugi chyba do maja 2019. Nie zauważyłem takich różnic w kolorze nigdy. Aż strach było kupować, ale się przełamałem. #tymbark #zywnosc #napoje
MrPr0h - Mirki, wie ktoś co tu się stało, że ten sam Tymbark jabłko-mięta i dwa różne...

źródło: comment_jsDnttUbXhERaoQvrOjNGyt4psY7HXwp.jpg

Pobierz
  • 89
od czasu do czasu piję takie smakołyki ;) dobrze orzeźwia. Tak samo do obiadu mi pasuje


@MrPr0h: Odstaw cukier na 2 tygodnie, a potem kup to jeszcze raz. To będzie ostatni raz :D.

@MrPr0h: Szczymbark xD Od dawna widać te różnicę, musiałeś mieć szczęście, że nie widziałeś 2różnych odcieni. Właśnie dlatego nie pije tymbarka, cholera wie.
@MrPr0h: jest taka opcja : rozmawiałem z osobą która produkuje cydr bezalkoholowy z jabłek i tam też jest taka sytuacja często i ten ciemniejszy kolor będzie słodszy. Ewentualnie napój mógł być wystawiony na działanie promieni słonecznych i to przez to
@Solei: od czasu do czasu piję takie smakołyki ;) dobrze orzeźwia. Tak samo do obiadu mi pasuje.


@MrPr0h: niby spoko... ale to ma więcej kcal niż demonizowana pepsi (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrPr0h: koncentraty owocowe moga miec rozny kolor niezaleznie od owocu. Zalezy to glownie od gatunkow wykorzystywanych do produkcji. Ciemniejsze moga byc np ze slodszych jablek, jakblek z przechowalni. Proces produkcji w zasadzie jest wszedzie taki sam, natomiast produkt moze różnic sie kwasowoscia. Z doswiadczenia wiem, ze ciemniejszy koncentrat jablkowy zazwyczaj jest slodszy. Wiec zeby miec mnie dosladzaczy (cukier jest drogi, syrop glukozowo-fruktozowy idzie na setki ton po zakladach produkcyjnych), lepsza opcja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrPr0h: a, no i jeszcze wez pod uwage, ze jesli data produkcji jest ok, to byc moze po czasie wytracil sie w któryms naturalny osad. To nic niezwyklego przy rozwodnionych kincentratach.