Wpis z mikrobloga

  • 2522
Kilka dni temu przypadkiem odkryłem że mój #rozowypasek grzebie mi w mojej szufladzie,więc przed weekendem schowałem tam 3 szt prezerwatyw,a w niedzielę jedną specjalnie zabrałem (weekend spędziłem w pracy)
Od rana taka inba + foch jak nigdy, oczywiście co ja tam robię w weekendy w pracy,ale za cholerę nie przyzna się że grzebie w moich rzeczach,co dalej ? znowu na weekend jedną szt gumek wyciągnąć z szuflady ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asustic: schowaj tam jakąś pamiątkę z waszej pierwszej randki, czy coś takiego. Pomyśli że jesteś super romantyk i jest dla Ciebie wyjątkowa. Może ci po tym zaufa i bezkrytycznie jeszcze bardziej zakocha.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw moim zdaniem, baby w tym wątku faktyczne #!$%@?ą. W odwrotnej sytuacji, gdyby niebieski mi grzebał w rzeczach, to nie dość, że utarłabym mu nosa wynosząc wszystkie gumki, ale jeszcze schowałabym w to miejsce jakieś męskie majtki, jak piszą koledzy wyżej, 2 bilety do kina na jakiś romantyczny film, na który nie chce iść i nowe perfumy, których nie zna i nie wiedział, że kupiłam. Potem po powrocie z pracy poszłabym
  • Odpowiedz
Specjalnie po co zabrałeś? Tak z ciekawości pytam, bo ja i mój niebieski mamy wspólne przestrzenie np. w kuchni, łazience, przedpokoju, sypialni i salonie, baaa nawet na balkonie! Ale wyznaczyliśmy również dla siebie prywatne szuflady w komodach na swoje pierdoły. Prywatne, czyli sobie tam nie grzebiemy. Zabezpieczenia wrzucamy do wspólnych. Może u nas coś jest nie tak, bo nikt nie czuje potrzeby i tego nie liczy. A u Ciebie? Czyż to zarzutka?
  • Odpowiedz
@asustic: zrób jej grę terenową (np. typu „spróbuj nakryć mnie na zdradzie”) i schowaj pierwszą wskazówkę do szuflady, a na końcu gry ujawnij się i z nią zerwij.
Jeżeli ci grzebie w szufladzie, to bardzo prawdopodobne, że sama ma coś na sumieniu i zadziałała projekcja.
  • Odpowiedz
@asustic twoja szuflada? Jak to wygląda?
Ja w takim razie grzebię mojemu w rzeczach codziennie sprzątając po nim xD muszę powiedzieć mu, że od tej pory przestaję dotykać jego rzeczy przy sprzątaniu bo to narusza jego prywatność xD
  • Odpowiedz
  • 5
@asustic zazwyczaj wszyscy tak pięknie doradzają drugim w sprawie związków na Mirko, experty! a tu... KUP STRINGI! DOKUP DWIE PREZERWATYWY!
Weź ty z nią pogadaj jak człowiek bo Ci się związek rozleci wcześniejj niż później.
Zastanawiałeś się co osiągniesz robiąc ją w #!$%@? i dając powody do podejrzeń o zdradę?
  • Odpowiedz