Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki ból d--y i nie wiem czy slusznie. Nie moge przestac o tym myslec.
Spotkalem swoja bylą ostatnio. Moze byla to za duze slowo bo bylismy w zwiazku 3 miesiace, ja zerwalem. Mialem dosyc tej jej niesmialosci, durnych zartow i braku seksu. Ciagla wymowka bo ona sie boi niebieskich bo jakis jej kiedys w--------l. Chcialem pewnej siebie, przebojowej kobiety. W sobote widzialem ją w pizzerii. Ona mnie nie bo siedzialem na kanapach plecami do niej a przyszedlem szybciej od niej. Watpie ze po czubku glowy mnie poznala. Byla ze znajomymi i ciagle rozesmiana. Ona wlasciwie ciagle zartowala, nakrecala rozmowe. No i c--j mnie strzelil bo chyba mogla sie tak zachowywac bedac ze mna. Myslalem ze ona jest jakas ofiara losu a mija rok od zerwania i juz wielka krolowa sceny. Czuje sie oszukany bo udawala przede mna jakas niesmiala kretynke a wcale taka nie jest.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mialem dosyc tej jej niesmialosci, durnych zartow i braku seksu. Ciagla wymowka


@AnonimoweMirkoWyznania: Znam takich facetów jak ty. Zawsze im coś nie pasuje, krytykują swoją dziewczynę bo ta źle się odzywa, krzywo siada, za szybko je. Nie dziwię jej się, że była przy tobie onieśmielona, powiedziałabym nawet, że mogła się czuć zahukana. Uwolniła się od Ciebie i od razu lepiej, naprawdę nie widzisz, że to Ty byłeś przyczyną problemów?
  • Odpowiedz
Mialem dosyc (...) durnych zartow

Ona wlasciwie ciagle zartowala, nakrecala rozmowe.


@AnonimoweMirkoWyznania: To co Cie w-------o, teraz stało się zaletą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, pełno ludzi ma tak, że wśród przyjaciół i bliskich znajomych zachowują się pewnie, śmiało, ekstrawertycznie, a przy osobach nowych są nieśmiałe i zamknięte, boją się oceny i odrzucenia, muszą się dopiero przełamać co wymaga czasu. Także, nie jest powiedziane, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widziałeś ją wśród znajomych rozesmianą, wesołą. Może zwyczajnie przez ten rok poznała kogoś kto ją zaakceptował i odzyskała pewność siebie? Byłeś z nią tylko 3 miesiące to tyle co nic, skoro tak szybko się podałeś drugi raz nie będzie lepszy. I też mam wrażenie, że jesteś z tych ciągle szukających dziury w całym i wiecznie nie do końca zadowolonych.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam tylko Twój punkt widzenia który sam odpisałeś i zabrzmiał on po prostu jakbys byl troszkę zrozumiały. Stąd taka ocena, bo masz żal za przeszłość jednocześnie jeżdżąc po exie zamiast poszukać u siebie swojej części problemu, co zrobić by w kolejnym takim przypadku tak nie było. Trzeba rozmawiać i zadawać dużo pytań. Ogólnie po prostu może trzeba pogodzić się, że w tym przypadku nie wyszło i oboje do siebie
  • Odpowiedz
a twoje zwiazki jak wygladaja? Czekasz kilka miesiecy az ktos bedzie sie przy tobie y i bedzie swobodny?


@AnonimoweMirkoWyznania: A jakie to ma znaczenie jaka ja jestem? Zdradzę Ci sekret o jakim nie wie nikt, pst.. ludzie są różni. Jedna obciągnie Ci w kiblu 20 minut od poznania, a druga będzie się przełamywać do jakiejkolwiek bliskości przez pół roku.

Ogólnie to nie powinieneś się przejmować, Ty oczekujesz czegoś innego, ona
  • Odpowiedz