Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki ból d--y i nie wiem czy slusznie. Nie moge przestac o tym myslec.
Spotkalem swoja bylą ostatnio. Moze byla to za duze slowo bo bylismy w zwiazku 3 miesiace, ja zerwalem. Mialem dosyc tej jej niesmialosci, durnych zartow i braku seksu. Ciagla wymowka bo ona sie boi niebieskich bo jakis jej kiedys w--------l. Chcialem pewnej siebie, przebojowej kobiety. W sobote widzialem ją w pizzerii. Ona mnie nie bo siedzialem na kanapach plecami do niej a przyszedlem szybciej od niej. Watpie ze po czubku glowy mnie poznala. Byla ze znajomymi i ciagle rozesmiana. Ona wlasciwie ciagle zartowala, nakrecala rozmowe. No i c--j mnie strzelil bo chyba mogla sie tak zachowywac bedac ze mna. Myslalem ze ona jest jakas ofiara losu a mija rok od zerwania i juz wielka krolowa sceny. Czuje sie oszukany bo udawala przede mna jakas niesmiala kretynke a wcale taka nie jest.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: co w ogole iks de no zerwales, dostala feedback, ze cos robi nie tak i ze moze warto byloby sie otworzyc, to zaczela sie zmieniac i tyle. W sumie dobrze, ze uwolniles dziewczyne od siebie, bo skoro ktos ja pobil to miala prawo zle sie czuc i miec traume, a ty tego nie potrafiles uszanowac. Jakby ci na niej zalezalo to bys poczekal.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty może się nie bierz w ogóle za związki z takim podejściem. 3 miesiące to jest nic, g---o, nie znasz nawet drugiej osoby po takim czasie tak naprawdę, poza tym mogła pójść po zerwaniu na terapię albo po prostu poznać kogoś kto w nią uwierzył i ją wspiera a nie tylko wymaga i nosem kręci.
  • Odpowiedz
@Rea_Achillea: raczej chodzi o to, że on pewnie myślał, że ona po nim bedzie rozpaczac a tu ona pełna życia i źle mu z tym. Możliwe tez, co w sumie bardziej obstawiam, że żałuje zerwania i zamiast do niej normalnie napisać czy zadzwonić to wylewa jakieś żale bo ona nie jest "nieśmiałą kretynką"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Druga sprawa, nawet jak udawała to sorry ale na ch*j drążyć temat? Nie jesteście już razem xD i tak naprawdę jak sam zauważyłeś prawie nigdy nie byliście a Ty się w-------z jakby Ci sprzed ołtarza uciekła. Przyznaj się ze żal Ci tylek sciska ze temat zamknięty
  • Odpowiedz