Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jak zaręczaliście się z różowym to dostaliście później od różowego z okazji np. urodzin jakiś droższy prezent, np. zegarek w ramach rewanżu za pierścionek który wiadomo że trochę kosztuje? Zakładamy że różowa zarabia podobną kasę.

#zwiazki #zareczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy jak zaręczaliście się z różowym...
źródło: comment_iMXpIpxyPDGdIdYWTfCl0QOkBOZSYBui.jpg

Czy różowy zrewanżował się wam za pierścionek zaręczynowy?

  • Tak 9.6% (96)
  • Nie 90.4% (902)

Oddanych głosów: 998

  • 56
@raczej_schizotypal: o kolego, a kto cię zmusza, możesz być singlem, gejem albo no nie wiem... znaleźć normalną kobietę, która nie jest roszczeniowa? Chociaż nie wiem czy Ci się uda skoro w zamian za pierscionek zaręczynowy oczekujesz prezentu o równowartości XD
Mi różowa miesiąc po zaręczynach wykupił a jazdę po torze Lambo i podarowała mi niedrogi, ale gustowny sygnet ze stali szlachetnej. Uważam, że to miły i normalny gest jeżeli para jest zgrana
@kamuuu: kobiety i ich projekcje. Uczepiłaś się tego, żeby wszyscy nadstawiali Ci gwiazdki z nieba a Ty nue musiała nic w zamian. Dla mnie to chore. Dla mnie to pasożytnicze (czasem po dłuższej lekturze mirabelek formułuję sformułowanie 'płeć pasożytnicza', co by było gdybym czytał kafeterię albo wizaź?)
Zaręczyny to relikt starych czasów wypaczony przez feminizm - facet poświęca zasoby i nie dostaje nic w zamian. Chciałabyś żyć w Czeczenii gdzie jest
@kwiatosz: Szanuję. Dla mnie też to niesprawiedliwe, że tylko facet musi się wykosztować. Mamy 2018 rok, równouprawnianie, głupio przyjmować drogi pierścionek bez odwdzięczenia się. Są różowe, które powiedzą, że tradycja, blablabla i nie są feministkami, ale w takim razie powinny siedzieć w kuchni, a nie traktować te zwyczaje i reguły tak wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chciałbym takiego prezentu, bo od zaręczyn już było wiadomo, że będziemy małżeństwem, co się rozumie - ze wspólnym budżetem, i oszczędności obu stron przejdą na wspólne konto. A że nie lubię wydawać oszczędności lecz wolę je gromadzić - to cieszyłem się, że będzie więcej zgromadzonej floty po ślubie.