Wpis z mikrobloga

Mirki, czy do normalne ze w 21 wieku ludzie potrafia byc takimi brudasami..
Poznalem dziewczyne, fajna, ladna, pomaga rodzicom na gospodarstwie,hoduja krowy mleczne, wygladala na zadbana na pierwszy rzut oka, aczkolwiek rzucilo mi sie w oczy ze miala troche brudu za paznokciami, ale ok, pomagala moze cos w domu . Jedno spotkanie, pozniej drugie az zostalismy para. Po paru miesiacach chodzenia ze soba przyszla pora zebym poznal jej rodzicow. Pojechalem do niej na weekend i co tam zobaczylem to sie w glowie nie miesci ,kolo domu bloto az nie idzie przejsc, maszyny #!$%@? kolo domu ,gdzie rzucisz cos tam lezy rok i gnije. W progu przywitala mnie mama mojej w ciuchach nie pranych chyba z mieciac i brudnej z obornika , wchodze do kuchni , dostalem obiad , co chwile ciaglo mnie na wymioty jak widzialem centymetr brudu za pazurami tesciowej,i odor obornika w calym domu ,jak ona ten obiad robila takimi rekami ... stol #!$%@? i tlusty, pies lata po stajni po gownach i potem na stol wyskakuje lapami takimi z gowna,muchy miesne gryza, ze stajni i do kuchni w gumiakach bo po co sciagnac przed domem . podloga to z tydzien nie zamiatana nawet, masakra
Ja rozumiem ze gospodara ale zeby tak zyc. Moja wcale nie lepsza , pewnego dnia zabawialismy sie i ona zrobila mi dobrze , ja chcialem tez jej zrobic tylko po sciagnieciu majtek.. no troche zalecialo , to jakos sie wywinelem z tego bo glupio mi bylo jej powiedziec zeby sie umyla. Powinna sie takie rzeczy chyba dosmyslac. Albo raz jej spadl kawalem sernika na ziemie w kuchni na te gowna czy co tam lezalo i ona podniosla i zjadla ten sernik jakby nigdy nic rece opadaja i caluj sie potem z taka. No moze i ja kocham ale co jade do niej na weekend to odliczam tylko zeby sie stamtad wyniesc i pojechac juz do siebie bo mam dosc, moze i my nie mamy jakis cudow w domu ale zawsze bylo przynajmniej czysto. A i ona cos wpomina o slubie i zebym sie do niej po nim wprowadzil :)
#rozowepaski #zwiazki #wyznaniezdupy
  • 4
@damianj4: I tu powinieneś pierwszą randkę mieć na basenie. Albo kolejną przed seksem xD
Po drugie świnia się nie myje i żyje, a częste mycie skraca zycie skóra się ściera i człowiek umiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)