Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktos o co kibice #wislakrakow maja jakieś żale do TVN o ten materiał, że w klubie rządzą kibole i bandyci? :D przecież każde dziecko w Polsce wie, że w Krakowie kibicowskie środowiska walczą o wpływy w mieście i okolicach i są powiązani z klubami, oraz każdy wie, że od lat najłatwiej zginąć od maczety w Krakowie. Serio niech mi ktos wytłumaczy co w tym odkrywczego i czemu telewizja kłamie, skoro każdy o tym wie xD #ekstraklasa #pilkanozna
  • 108
  • Odpowiedz
@Mikka: Mistrzu, ale ja chcę by Ci dziennikarze uderzyli w bandytów. Ci dzinnikarze tym nie są zainteresowani - bo to się nie sprzedaje. Problem w tym że przy okazji z uczciwych ludzi robią bandytów :( I do tego odwalają jakąś dziwna szopkę by zdobyć rozgłos.

Mówienie że członkowie zarządu to są bandyci (skoro oni tam rządzą) - jest dużym absurdem. (a to jest główna teza tego materiału).
Nie tłumaczmy innej
  • Odpowiedz
@Mikka: Chodzi o dowody. (ich brak)

Tym bardziej że skłamano z panią Sarapatą na temat tego ze jest obrońcą Miśka.
Chodzi o to ze 1 osoba w zarządzie Towarzysta Sportowego to zbyt mało by rządzić (jeżeli pana Dukata uznalibyśmy za przestępcę i pachołka).
Chodzi o dowód że są pachołkami...
  • Odpowiedz
@Michau89: Myśle że mnie i wielu normalnych ludzi gówno obchodzi czy gdzieś skłamano czy nie. Fakt jest taki że bandyci zrobili sobie ze stadionów w Polsce własne siedziby, i stoją tam ponad prawem. Temu chyba nie zaprzeczysz prawda?
  • Odpowiedz
Tym bardziej że skłamano z panią Sarapatą na temat tego ze jest obrońcą Miśka.


@Michau89: przestań kłamać na ten temat, bo widzę, że już robisz to celowo. Nikt nigdzie nie napisał, że była ona obrońcą Miśka, a jego radcą prawnym.
  • Odpowiedz
@Mikka: Nie przeczę i należy z nimi walczyć, a nie z normalnymi ludźmi (i pieprzyć głupoty że "bandyci rządzą klubami") Dlatego patologia dziennikarska też jest problemem :(

@waro: uderzałem w twittera tego pana i kalkę na weszło.com (w superwizjerze pierwotny materiał przredagowano na słowa "reprezentowała")
  • Odpowiedz
@NegativeProspect: pranie kasy to z nielegalnej zrobienie legalnej. W sprawozdaniu finansowym stowarzyszenia i klubu był by nagły wzrost wpływów i wydatków na pierdoły. A nie ma.
Więc tam nie piorą
  • Odpowiedz
@demoos
@Michau89

Nie ma co bić w TVN. Dziennikarze często koloryzują, ale sęk w tym, że robicie sedno problemu z tej koloryzacji, a nie z tego co jest koloryzowane.

Jest oczywiste, że w wielu polskich klubach rządzi bandyterka, wy macie pretensje o to, że pokazano ją akurat w Krakowie i nie do końca rzetelnie. Po co? Przecież tak nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz
o to, że pokazano ją akurat w Krakowie


@Slonx: sęk w tym, że jej nie pokazano.
Zatrudnienie na kasy dwóch kolesi to raczej słabo. Klub nie ma majątku, jest zbędny do czegokolwiek a nawet jest bardziej problemem niż narzędziem do zarabiania.
Majątek ma TS, żeby rządzić TSem, nie jest do tego potrzebna spólka.

Skoro od kilku lat, sharksi mają władzę, to dlaczego tereny, których właścicielem jest TS nie zostały jeszcze
  • Odpowiedz
ty to serio nie masz chyba pojecia o czym mowisz
w pl to malo ktory klub nadaje sie do zarabiania, a patrz chętni na nie są.
Ty myslisz ze midak arke kupił zeby zarabiać na niej ?

Skoro od kilku lat, sharksi mają władzę, to dlaczego tereny, których właścicielem jest TS nie zostały jeszcze sprzedane, a kasa podzielona? To ponad 100mln złotych


amen.
  • Odpowiedz