Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktos o co kibice #wislakrakow maja jakieś żale do TVN o ten materiał, że w klubie rządzą kibole i bandyci? :D przecież każde dziecko w Polsce wie, że w Krakowie kibicowskie środowiska walczą o wpływy w mieście i okolicach i są powiązani z klubami, oraz każdy wie, że od lat najłatwiej zginąć od maczety w Krakowie. Serio niech mi ktos wytłumaczy co w tym odkrywczego i czemu telewizja kłamie, skoro każdy o tym wie xD #ekstraklasa #pilkanozna
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdajesz sobie sprawę, że d---i, dziwki itd i rządzenie klubem nie idą w parze?


@demoos: zdajesz sobie sprawę, że jesteś k---a tak naiwny że az mi ciebie żal? xD to że oficjalnie nie masz za prezesa bandyty, nie oznacza, że ludzie powiązani z bandyterką nie rządza choćby na stadionie? xD sa zatrudniani przez kluby? przeciez tak jest w wielu kubach w Polsce k---a, co ty mi chcesz udowodnić, że tylko
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: a na końcu

Wcześniej funkcjonariusze CBŚ wkroczyli do siedziby klubu we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy chodziło o napad grupy kiboli Ruchu Chorzów, z którymi układ mają pseudokibice Wisły. Wdarli się oni do magazynu GKS-u Katowice i ukradli 44 flagi. Wiele z nich zostało zniszczonych. Kilka z nich spalono na stadionie w Krakowie. To tylko jeden z kilku wątków, jak przekonywali wówczas śledczy.


xD

Dragów szukali i znaleźli w pomieszczeniach
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: podejrzewam, że pretensje są o to, że skoro w każdym klubie tak się dzieje (prawdopodobieństwo graniczące z pewnością) to czemu tylko ich się szkaluje i osrywa w tv ¯\_(ツ)_/¯

to, że w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku takie akcje mają miejsce to raczej tajemnica poliszynela i pewnie zazdroszczą, że tylko o nich się mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: zacznijmy od tego, że każdy dobrze wie, że przy klubach kręcą się gangusy, mniejsze i większe. Staerowanie klubem nie jest im do niczego potrzebne, bo stają wtedy na świeczniku. No i po co im kluby, skoro w naszym kraju się do nich dopłaca? A jak nie przynoszą strat, to zyski są wiekości tygodniowego utargu z dragów xD
  • Odpowiedz
Wcześniej funkcjonariusze CBŚ wkroczyli do siedziby klubu we wrześniu ubiegłego roku


@demoos: ale k---a ja piszę o sprawie z maja 2018 a ty mi wyrywasz wątek k---a z 2017 c--j mnie obchodza flagi typie xD odwracasz kota ogonem. mam w dupie co ty o tym sądzisz, skoro naiwnie wierzysz, że jest w Wisle wszystko legalnie to twoja sprawa xD
  • Odpowiedz
Mimo wszystko to ze wszędzie jest element przestępczy to nie oznacza że on rządzi klubem.


@Michau89: przeciez ja nigdzie nie napisałem że 100% decyzji zależy od jakiegoś Miśka, ale ich wpływ w Legii za Leśnego czy Lechu czy w Wiśle jest ogrmony i na przykład LEśny od początku pozedł na układy z Żyletą żeby był spokój.
  • Odpowiedz