Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktos o co kibice #wislakrakow maja jakieś żale do TVN o ten materiał, że w klubie rządzą kibole i bandyci? :D przecież każde dziecko w Polsce wie, że w Krakowie kibicowskie środowiska walczą o wpływy w mieście i okolicach i są powiązani z klubami, oraz każdy wie, że od lat najłatwiej zginąć od maczety w Krakowie. Serio niech mi ktos wytłumaczy co w tym odkrywczego i czemu telewizja kłamie, skoro każdy o tym wie xD #ekstraklasa #pilkanozna
  • 108
  • Odpowiedz
@demoos m.in. przez takich ludzi jak ty panuje społeczne przyzwolenie na bandyterkę w polskim sporcie. Powinieneś się wstydzić, bo w jakims minimalnym stopniu jestes odpowiedzialny za to, ze jest tak #!$%@? i niebezpiecznie. Wstydziłbym sie cholernie wypisywać takie naiwne brednie jak ty.
  • Odpowiedz
@Hubertosik: ja chce tyl;ko dowody, sam Jadczak powiedział, że nie ma pewności, że działaczowi auto spalili kibole, ale się domyśla, że to nie przypadek

Ja jestem odpowiedzialny? A niby jakim cudem? Bo chce dowodów? Nie jest mi drodze z gangusami, jestem prawilnym obywatelem tego kraju. Wypraszam sobie takie insynuacje.
  • Odpowiedz
@demoos dowody zostaly przedstawione, ty po prostu nie chcesz ich przyjąć, tylko wypierasz, bo ktoś tam szkaluje Wisełke. Najpierw zróbcie porządek w swoim środowisku, dopiero potem miejsce pretensje do otoczenia.
  • Odpowiedz
Najpierw zróbcie porządek w swoim środowisku


@Hubertosik: to nie jest moje środowisko. Nie ma dowodów, są poszlaki, że misiek z kolegami może rządzić. Tylko dalej nikt nie odpowiedział, po wuj mu klub, który co chwile wymaga zasypania dołka gotówką. Klub jest od dwóch lat gołodupcem, taki jest fakt.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: ale wiesz, że inne kluby też się w to włączyły? Nawet jakiś zza granicy. Zbiórka była dla sportowca, a nie kibola. Ruszyła szybko po dacie (rzekomego) postrzelenia, nikt nie miał możliwości zweryfikowania tego.
Żeby było ciekawiej, google nie wypluwa ani pół wzmianki o takim gościu z kulą w plecach. O zamaczetowaniu gościa z Cracovii jest
  • Odpowiedz
Ruszyła szybko po dacie (rzekomego) postrzelenia


@demoos: czyli wyciągnęli mu kulę z pleców czy nie? Bo jeśli masz dowody na to, że postrzelenie było jedynie rzekome, to duża bardziej do mnie przemawia to niż argumenty z tego pisemka Wisły w stylu udowodnij albo zamilcz
  • Odpowiedz
ale ja tylko mówie, że nie tylko Wisła łyknąła kit


@demoos: któś uwierzył ludziom z Wisły, że zbierają na szczytny cel, zadziałała solidarność środowiskowa. Na Wisłę ląduje szambo, bo albo zbierali kasę na co najmniej mocno niejasny cel i o tym wiedzieli albo zupełnie nie zadbali o weryfikację informacji i swoja reputacją poparli całą akcję. Zatem jeśli info zebrane przez Jadczyka nie jest wyssane z palca (a nikt słowem temu
  • Odpowiedz
.zrzutka na zrzutce została zweryfikowana


@demoos: ale na zrzutce nie weryfikują okoliczności urazu, tylko czy uraz faktycznie nastąpił. Klub powinien zweryfikować trochę więcej okoliczności. Wtedy uniknąłby tego całego szamba, przynajmniej w tej sprawie
  • Odpowiedz