Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktos o co kibice #wislakrakow maja jakieś żale do TVN o ten materiał, że w klubie rządzą kibole i bandyci? :D przecież każde dziecko w Polsce wie, że w Krakowie kibicowskie środowiska walczą o wpływy w mieście i okolicach i są powiązani z klubami, oraz każdy wie, że od lat najłatwiej zginąć od maczety w Krakowie. Serio niech mi ktos wytłumaczy co w tym odkrywczego i czemu telewizja kłamie, skoro każdy o tym wie xD #ekstraklasa #pilkanozna
  • 108
  • Odpowiedz
@demoos przecież tak jest. Wszystkie sekcje są biedne, bo nie ma kasy. Jedynie koszykarki jako tako funkcjonują dzięki can packowi. Drużynę futsalu musieli zamknąć (btw. mistrzowska drużyna- co roku mistrz albo wicemistrz) bo nie było kasy nawet na wodę do picia. Ja chodziłem na Wisłę 14 lat i wiem jak to wygląda, niech nie #!$%@?ą, bo tvn pokazał to czego większość boi się mówić.
  • Odpowiedz
@demoos przede wszystkim używają pomieszczeń klubowych do prowadzenia działalności przestępczej, wpływają na decyzję zarządu tak żeby były niekorzystne dla klubu, a jak ktoś podniesie na nich rękę to grozi bojkotem. Działają na szkodę klubu, bo nikt nie wyłoży pieniędzy żeby zarząd decyzjami Sharksów je trwonił.
  • Odpowiedz
używają pomieszczeń klubowych do prowadzenia działalności przestępczej


@abrakadabra125: w każdym klubie w tym kraju, ultrasi mają pomieszczenia na stadionie, aby trzymać fany etc. Ruch skąd zajumał fany GKS? Z pomieszczenia na stadionie.

wpływają na decyzję zarządu tak żeby były niekorzystne dla klubu


@abrakadabra125: możesz mi podać przykłady tych decyzji? O ile podjęto kilka złych decyzji, o tyle nie widzę związku z kibolami w nich, bym powiedział, że w
  • Odpowiedz