Wpis z mikrobloga

Gdy palę na balkonie, to nigdy nie wyrzucam niedopałków. Boję się, że pet z wiatrem wpadnie do jakiegoś mieszkania, spowoduje pożar i zginie mnóstwo ludzi. Policja zacznie śledztwo i dojdzie, że to moja wina. Skażą mnie na więzienie. Pokaże mnie tv i mama się wtedy dowie, że palę.
#gownowpis #oswiadczenie
  • 73
  • Odpowiedz
jak sie nie podoba to mozesz sie wyprowadzic tam gdzie nie palą


@PomidorovaLova: albo ty dostać wyrok zobowiązujący do zaprzestania immisji a potem egzekucję? bardziej mi się podoba opcja, którą ja proponuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po drodze oczywiście nota od spółdzielni/wspólnoty bo 90% z nich zabrania palenia na balkonach w ramach porzadku domowego.
  • Odpowiedz
@terwer358 predzej sie wyprowadzisz tam gdzie nie palą jak naprawde ci to przeszkadza. A jak nie to przyzwyczaisz sie tak jak przyzwyczailes sie do wąchania spalin samochodowych pod blokiem. Ja nawet jak nie paliłam to nigdy mi jakoś dym papierosowy specjalnie nie przeszkadzał
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Tak samo ty możesz wyprowadzić się tam, gdzie palą wszyscy, albo tam, gdzie nikt nie będzie miał o to pretensji.

Pewnie się nie zgodzisz, bo to głupia porada. Uświadom sobie, że twoje słowa były równie głupie.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: to nie ja mam się przyzwyczajać do mieszkania w swoim mieszkaniu tylko ty do mieszkania wśród innych ludzi. Palisz, więc w sposób aktywny wpływasz na komfort mieszkania ludzi, a że żyjesz w bloku to musisz się z nimi liczyć.

Jak życzysz sobie emitować dym papierosowy dookoła, to ty powinnaś się wyprowadzić, a nie wszyscy ludzie dookoła ciebie. Pal sobie w taki sposób, który nie naraża innych na dyskomfort, bo
  • Odpowiedz
@turboskarpetka: gardze takimi palaczami balkonowymi. W lecie trzeba okna zamykać bo jeden śmierdziuch z drugim wyjdzie i wali dymem tak, że się oddychać nie da. Gdybym mógł to bym walił takim z gaśnicy prosto w ryj :/
  • Odpowiedz
Ale swoją drogą jak ktoś pali w mieszkaniu to będzie jeszcze gorzej #!$%@? bo caly smród się po bloku rozniesie przez kanały wentylacyjne. Ja sam palę ale czasem do łazienki wejść nie mogę bo śmierdzi szlugami
  • Odpowiedz
@zkandal: okej, ide ci nasrac ze swojego balkonu na twoj no bo coz, trzeba bylo kupic sobie dom jak nie chciales zeby ktos ci nasral, hahaha biedaku polaczku, chciales oszczedzic to teraz masz ja mam pelne prawo zalatwiac sie na swoim balkonie a to ze scieka no to coz, twoj problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz