Wpis z mikrobloga

Apropo dramy @sawardega to chciałbym tylko zwrócić uwagę na to, że 99% komentarzy pisanych pod fimem z 10 mln wyświetleń to są komentarze napisane przez fejk konta, które mają poblokowane wszystkie zakładki i tak mają niemal wszystkie konta, w porównaniu do polaków to tak nie wygląda. Komentarze te też z dupy piszą głupoty typu "t shirt, glass etc" albo słowa, których google tłumacz nie potrafi rozpoznać, typowo randomowy zlepek słów.
Gość ewidentnie kupił te wyświetlenia i komentarze, bo wszystko wygląda "legitnie" dopóki się tych kont nie sprawdzi.
O tutaj, sprawdziłem 5 randomowych kont, z 20 innych też przejrzałem i wyglądały podobnie, czytaj nic na kanale albo filmik dwa góra i poblokowane zakładki, tak nie wyglądają konta użytkowników youtube.
Jak ktoś nie w temacie to tutaj możecie obejrzeć
https://www.youtube.com/watch?v=hxL-oKrIqWg
#polskiyoutube wołam też @mandziok bo też jest zmieszany w tą dramę
#youtube #bekazpodludzi #drama #afera
N.....y - Apropo dramy @sawardega to chciałbym tylko zwrócić uwagę na to, że 99% kome...

źródło: comment_hqc32F6IYC5T53x9z1MvEo2TYvGMF5BV.jpg

Pobierz
  • 10
@Nedkely: to spod filmu Dannego, dodatkowo jest 7.2 miliona uników pod filmem. Znajomy robi testy z użyciem różnych stron aby zobaczyć czy istnieją boty które dadzą źródło ruchu proponowane - na razie kazdy daje bezpośrednie lub nieznane. Dopóki nie znajdzie ktoś bota dający źródło wyświetleń z proponowanych, viewsy są legit. Na YT NIE DA się wymusić by proponował Ci film na taka skale
mandziok - @Nedkely: to spod filmu Dannego, dodatkowo jest 7.2 miliona uników pod fil...

źródło: comment_Dnkpcnsg88rAmhPrlUjdtw7QCcyQir6W.jpg

Pobierz
@iamtehwin: daj mi bota który umie ukryć się w proponowanych a racje przyznam i w pierś się zabije. Jak zdobyliśmy bota to Wardega powiedział ze złego bota mamy. (,) jak się okaże ze Danny kupił wyświetlenia to #!$%@? mu w ryj ale jak nie kupił, to Wardega psuje wizerunek chłopakowi bo jemu się wydaje coś czego nie ma.
@mandziok: dostałeś dowody w formie screenów z komentarzy które KAŻDY może zobaczyć, a ty wrzucasz screena którego NIE KAŻDY może zobaczyć, czyli mogłeś zmienić sobie napis w źródle strony oraz to są wyświetlenia miniatur, a nie wejścia w film; a teraz chcesz bym to JA dostarczał tobie dowody? xDDD typowy youtuber to typowy youtuber xD
@iamtehwin: mogę Ci film nagrać jak chcesz, jeżeli Danny mi dostępu nie zabrał. Nie chodzi ze ty, a ze Wardega - on twierdzi ze są, ja znaleźć nie mogłem. W sensie, naprawdę nie wiem skąd ten strach ze każdy wszystko fejkuje
@iamtehwin: i tu straciłem ewentualną wiarę - wszystkie znaki mówiły, że to błąd algorytmu, a teraz wersja z botami jest jak najbardziej możliwa. Wycofuję się całkowicie - bo z tego się już sam Danny musi wybronić bo ja nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe.