Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki taka sytuacja, chciałem w końcu sprawdzić te mityczne #roksa #roksastories jakie są te laski tam, patologia, ładne/nieładne, klimat etc.
Poszedłem do masażyski, wg opinii bardzo ładna...umówiłem się, przyjechałem i ...
Mam mętlik w głowie :( Loszka tak ładna mi otworzyła, że myślałem że drzwi pomyliłem. Dziewczyna szczupła, piękne białe zęby, uśmiechnięta, pachnąca, wesoła. Po kąpieli czeka już naga w pokoju, zabiera się za wacława, ja patrze i nie wierzę w to co sie #!$%@? (ʘʘ) Potem leżysz rozmawiacie sobie, masowanko, żartujesz ona się smieje, no cudownie jest, gadka jak z loszką którą znasz od lat! Na koniec wacław x2, bez pośpiechu, kąpiel i do domu.

No i teraz minus...........
Mój pierwszy taki masażyk i to była najpiękniejsza dziewczyna z jaką miałem #sexy (no prawie) Ciało 10/10 (szczuplutka, jędrna, skóra pachnąca, cudowna, jasna), buzia 9/10 (zęby, włosy max, włosy bym jej przefarbował), zachowanie/ciepło (10/10)
Jednym słowem - ożeniłbym się z nią (ʘʘ), panna która daje ci energie do życia, strasznie pozytywna. No i tu zaczyna się smuteczek, bo takie panny chyba wierne nie są, nawet gdyby komuś nie przeszkadzało że miała setki wacławów w ręce (mi szczerze by to nie przeszkadzało, sam w to nie wierze ale jej wygląd/ zachownanie/ciepło ehh).
Kuźwa naprawdę można się zakochać, ja myślę o niej często :/ No i tu jest właśnie niebezpieczeństwo, przecież ona to profesjonalistka, klienta złapie to wyciśnie każdy banknot. Dlatego też nie wrócę tam, sprawdziłem, jest lepiej tam niż myślałem, dziewcze które mnie obsłużyło zdecydowanie nie do wyrwania przeze mnie w real (typ młodej pięknej laski z klubu do której nawet nie startujesz). Podejrzewam, że jakbym wrócił to emocjonalnie byłoby potem ciężko, taką dziewczynę chce sie dla siebie na stałe

No i stąd ankieta. Jakbyście się dowiedzieli, że panna w przeszłości masowała () pełno typów dalej byście z nią byli?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Jesteście dalej z loszką po jej wyznaniu?

  • Jasne! 20.5% (25)
  • ee raczej nie... 79.5% (97)

Oddanych głosów: 122

  • 10
TrzeźwyPiwniczak: koszt 200 Kazimierzy Wielkich, chyba sporo, ale płaci się za urodę. Dziewczyna z gatunku: najlepsza loszka w klubie. Ciężko się przed samym sobą przyznać, ale każdą ex bym zostawił dla niej, nie dość że uroda, to jeszcze ten klimat "miłości, ciepła" taki że wacław zęby może wybić.

Nawet teraz cały czas mam myśli, że co ona teraz robi, może myśli o mnie i teskni (ʘʘ)(ʘ
@AnonimoweMirkoWyznania: mowiac szczerze, #!$%@? mnie twoj wpis na lopatki xd 200zl to nie jest duzo jak na rokse. Ale chyba chodzenie na dziwki nie jest dla ciebie jak sie madz w nich zakochwiac xd i nie mysl, ze o tobie mysli. Juz tu bylo kilka takich wpisow od desperatow, co zaczeli nachodzic roksy i biedne laski musialy zmieniac numery telefonow. One rozdzielaja zycie prywatne i zawodowe gruba linia. Poza tym jak
@AnonimoweMirkoWyznania:

Takie pytania w stylu AMA:

- czy widać że czymś dezynfekuje ręce? Czy może cała zabawa odbywa się w jakiś higienicznych rękawiczkach jednorazowych? Samo mycie przed nie usatysfakcjonowałoby mnie.
- czy ma do tego jakiś specjalny stół do masażu czy zaprasza do siebie do łózką?
- co z wytryskiem? Przecież w pozycji leżącej facet może sobie nawet na twarz nachlapać. Czyli wszystko dookoła może być zabrudzone. Od razu po zabawie