Wpis z mikrobloga

XXI wiek, a wf obowiązkowy na studiach xD #!$%@?, że chodzę na siłkę i gram regularnie w piłkę, ale będę musiał jeszcze zaliczać obowiązkowe gównozajęcia xD Normalnie las
#studbaza #studia
  • 167
  • Odpowiedz
Dla mnie dobrze, ze zmusza sie grubasow tez jeszcze na studiach do poruszania sie troche, bo i tak duzo mlodych jest zaniedbanych ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Wloczykij2: Tak, jak najbardziej układajmy życie osobie co ma 20+ lat xD #!$%@? że robiłem 3x w tyg siłownie, 5x w tygodniu bieganie, musiałem czekać 4h na jakieś dodatkowe śmieszne zajęcia z WF na studiach. Siłownia uczelniana gdzie nie było
  • Odpowiedz
#!$%@?, że chodzę na siłkę i gram regularnie w piłkę


@Miszorek: to załatw sobie na uczelni żeby ta siłka liczyła ci się jako WF, bo szkoda ci czasu. Przecież to oszczędność dla uczelni.
  • Odpowiedz
@littleblizz: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: problem z wf na studiach często nie polega na tym, że trzeba chodzić i ćwiczyć, tylko na tym że często nie pasuje:
- godzina, bo niby z zajęciami kolidować nie może, ale np że wf będzie o 8.00, a następne zajęcia o 14.00 to już możliwe
- miejsce, bo uczelnia ma gdzieś, że musisz tam jechać przez pół miasta i nie gwarantuje nawet, że przewidziany będzie czas na
  • Odpowiedz
pracy robi się to za co ci płacą, w szkole czy na studiach powinno się uczyc tego za co się płaci a wf zupelnie nic nie ma do rzeczy


@Kedlov: Na każdym uniwersytecie na świecie uczysz się oprócz rzeczy kierunkowych rzeczy niekierunkowych. Na tym polega kształcenie uniwersyteckie. Ale wykopki myślą, że to w Polsce tylko xD. Może #!$%@? zamiast na studia iść i się dziwić to trzabyło #!$%@?ć na magazyn. Nikt
  • Odpowiedz
@Miszorek: WF+j.ang na studiach to idiotyzm. Nie wmówicie mi, że 2h w tygodniu wystarczy by poprawić sprawność fizyczną kogokolwiek, w dodatku jak nie trzeba zwykle nic intensywnie robić na nich- 20 latek chyba jednak już sam wie jak o siebie zadbać. Co do j. angielskiego, to przynajmniej na mojej uczelni, to jest żart. Gramatyka to powtórka z liceum, no ale ktoś powie, że słownictwo dotyczące kierunku studiów ważne. No to studiuje
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Zamiast sie uczyc swojej specjalizacji to musza udawac dzieci i biegac po boisku.
Znajac zycie to Hawking by z polskiej uczelni wylecial.

No ale niech se biegaja, pozniej zdziwko ze 450 miejsce najlepsza polska uczelnia, a papier z niej uznaje tylko Trinidad i Tobago xD
  • Odpowiedz