Wpis z mikrobloga

@Miszorek: WF (siłka i basen) to były najlepsze zajęcia na całych studiach. A najlepsze są tępe dzidy, co całą szkołę unikają zajęć ruchowych, a w okolicy 25 lat przypomina im się, że są ulanymi #!$%@? i zaczynają brać się za siebie, kiedy jest na to za późno.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszorek: ja złamałem nogę na rozgrzewce. Wyskoczyłem do ścięcia piłki , jakiś debil kopnął piłkę do siatki, że moja mogą wylądowała na jego pilce,. Gość powiedział żebym schłodził... Pod prysznicem, 8h później już nie byłem w stanie chodzić i kumpel zawiódł mnie do szpitala. A te kilka zajęć do końca semestru oczywiście musialem odrobić w następnym....
no grubas ze studiow na wfie to jak rasowy napastnik z ligi angielskiej. Nie porownuj trabanta do ferriari ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze ze sie caly nie potlukles. Granie w pilke jest takie niebezpieczne ( ͡ ͜ʖ ͡)


@playerUnknows: Jaki dzban XDD Wiesz że najmocniej masywny napastnik ligi angielskiej waży 100 kg (Lukaku)?XD Wiesz że masa ma główny wpływ na to jak
Kashankovsky - > no grubas ze studiow na wfie to jak rasowy napastnik z ligi angielsk...