Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od niedawna od kiedy zacząłem przyciskać "wyciągam" do 35k PLN na reke mieszkając w Polsce. Mam 23 lata
Jade na dwa etaty, czasem nawet dwa i pół (jak zawalam sobie weekendy).

Teraz dwa pytania:
a) Co byście zrobili z takimi pieniędzmi? Ja planuje większość odkładać i spłacić 800k kredytu w 5 lat zamiast spłacać 30 lat. Co potem jeśli uda mi sie to utrzymać?
b) Czy warto sie tak zaharowywać, wiedząc, że za kilka lat sytuacja na rynku może sie zmienić i moge już tak nie kosić? Też byście tak dużo pracowali za taki hajs, czy jednak przesada?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Warto tak zapieprzać?

  • Tak 59.6% (133)
  • Nie 40.4% (90)

Oddanych głosów: 223

  • 27
  • Odpowiedz
OP: Ehh, czy dla Was serio wszystko to zarzutka?

@farmaceut: @beesAreAwesome: @swistecki: @Cedrik: @zielone_szekle: @warning_sign: @niemawolnegonicku: @niemawolnegonicku: @nacpanazielonka: @Kashankovsky: @mateusz-zahorski: @Ponczo88: @starlajt: @Baitka: @Baitka: @seriwreck: @ulsylgdnshdkfjgh:

@nacpanazielonka: A ile kosztuje mieszkanie w centrum ~90m^2? Bo chyba nie 100k. Jak brałem to nie kosiłem tak hajsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AnonimoweMirkoWyznania - OP: Ehh, czy dla Was serio wszystko to zarzutka?

@farmace...

źródło: comment_IJ30M8YlraYWZxVB9YNGfmFXJqD5vHtX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A co mnie obchodzi, czy zarzutka, się pytam serio, gdzie robisz, że tyle zarabiasz, bo sam bym chciał mieć tyle kasy. Tylko ja bym sie nie zastanawiał, co zrobić, bo dokładnie wiem, co bym zrobił - zainwestował w siebie i swoje pasje. W rozwój paru swoich stron, w rozwój swojego pisania, w rozwój firmy i zrobienie gry.
Po co zarabiać kasę, jak się nie wie, co się z nią chce
  • Odpowiedz
OP: @Cedrik: To w zasadzie jakaś różnica? od 4 lat robie na b2b, więcej moi znajomi #!$%@? na to że mają miesiąc niż ja na to że skończył sie kontrakt - uop nie daje nic poza złudnym wrażeniem bezpieczeństwa w postaci "wypowiedzenia" - najczęsciej do miesiąca, bo w it sie dluzej niz rok w jednej firmie nie siedzi (chyba że lubi sie robić 3k, zamiast 15k)

No i wszystko co
  • Odpowiedz