Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od niedawna od kiedy zacząłem przyciskać "wyciągam" do 35k PLN na reke mieszkając w Polsce. Mam 23 lata
Jade na dwa etaty, czasem nawet dwa i pół (jak zawalam sobie weekendy).

Teraz dwa pytania:
a) Co byście zrobili z takimi pieniędzmi? Ja planuje większość odkładać i spłacić 800k kredytu w 5 lat zamiast spłacać 30 lat. Co potem jeśli uda mi sie to utrzymać?
b) Czy warto sie tak zaharowywać, wiedząc, że za kilka lat sytuacja na rynku może sie zmienić i moge już tak nie kosić? Też byście tak dużo pracowali za taki hajs, czy jednak przesada?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Warto tak zapieprzać?

  • Tak 59.6% (133)
  • Nie 40.4% (90)

Oddanych głosów: 223

  • 27
UprzejmyZwyrodnialec: Ja tez cisnę. 23k miesięcznie (jeden etat plus 40-50 nadgodzin). Zbieram ile tylko się da na mieszkanie, które planuje kupić w przyszłym roku.
Jak już kupię swoje mieszkanie to będę zbierać na kawalerkę pod wynajem.
I może w końcu przystopuję, bo kończy mi się data przydatności jako różowej, wiec może w końcu zacznę się umawiać na randki, na razie odpuściłam temat facetów na kilka lat..

Zaakceptował: Zkropkao_Na}
. inwestuj w ziemie( szukaj nowych osiedli domków i kupuj taniej ziemie, z czasem sie zwróci a ziema o jeść nie wola:)


@Ponczo88: teraz handel ziemią jest utrudniony i musiałby mieć szkołe rolniczą by cos kupić