Wpis z mikrobloga

Lincoln Continental Mark III - malaise personal luxury zanim w ogóle nastała era malaise - powstał bowiem w 1968 roku, w szczycie popularności muscle carów, na całe 5 lat przed kryzysem paliwowym. Dzięki temu też (w przeciwieństwie do lądowych jachtów z właściwej ery malaise) nie został #!$%@? normami spalania, katalizatorami czy też niedostateczną ilością mocy do napędzenia takiego potwora - silnik 7.5L V8 generuje pokaźne nawet jak na współczesne czasy 340 KM i rozpędzał tą ponad dwutonową krowę o długości 5.5m w 7.4 sekundy do setki. Dobra sprawa jak komuś podoba się styl amerykanów z lat #70s, ale ślamazarne silniki pod maską już nie.

#samochody #motoryzacja #carboners #malaiseboners #americancars #60s #lincoln
Pobierz o.....y - Lincoln Continental Mark III - malaise personal luxury zanim w ogóle nastał...
źródło: comment_fixNy6WADEOCcaDOy96nrXOKRme62zDE.jpg
  • 82
@Muka99: no właśnie XD a potem ludzie płaczą że robota takiego rozrządu kosztuje 4tyś i robi je tylko ASO xd Mi się czasem wydaje że oni to robią specjalnie. 1 Naprawa tylko w aso wiec kasa, 2 zarobek na częściach ale najważniejsze przyspieszanie śmierci auta bo po np 10 latach albo 13 z takim audi wszytko jest ok ale padnie rozrząd i koszt naprawy szybko przekracza wartość auta co skutkuje szrotem
@Muka99: ten problem już nie dotyczmy tyko premium. Ja sam wyznaje zasadę prestiż przemija luksus pozostaje. I jak bym miał kupować 20 letniego urzywańca to pewnie stare premium albo wyższa. Tylko bym brał coś z normalnym silnikiem
@camaro98: nie polecam, mój znajomy ma S klase 15 letnią i jak jebła mu chłodnica to policzyli mu 5kzł i płacz xD
Od tego momentu się zapiera że żadnych premium więcej
@Muka99: znam temat opadających zawieszeń XDD Stare premium jest dobre takiego w126 bym przygarnął bo jak auto to ponad 25 letnie bo jestem graciarzem XDDD sam tera na daily ma 28 letniego forda wiec wystarczyło by mi auto które by wytrzymywało z miesiąc bez naprawy XD