Wpis z mikrobloga

Tez macie takich znajomych na fb co dodaja posty 'motywacyjne', chwala sie jak oni to sie nie rozwijaja i jak Ty powinienes zaczac. Wszystko okraszone fotkami kawy / ciasta / laptopa / siebie w garniaku + dziesiatki zdjec profilowych a'la biznesmen?

Nie wiem czemu, ale styl pisania takich postow mnie bardzo bawi (glownie przez te ikonki strzalek + kazda mysl w nowym wierszu). Co mnie przeraza to ilosc osob, ktora to lajkuje i zywo komentuje przyklaskujac temu.

Najsmiesniejsze jest to, ze po wielu takich postach nie zostal dodany zaden post podsumowujacy dzialnosc, ile zarobil i czego sie dorobil. Od kilku lat juz obseruja ta osobe, zaczal od jakiejs piramidy, a teraz jest w krypto i ciagle widze te same posty 'za pare lat dojde do celu, nie bede musial pracowac, bede zarabial duzo' i ciagle odkrywa cos nowego w co trzeba TERAZ zainwestowac zeby sie nie spoznic... tylko, ze juz minelo te pare lat, a mam wrazenie, ze ciagle jest w punkcie wyjscia :) Co najlepsze wiem, ze jednoczesnie pracuje na etacie w korpo, jak i rowniez ma troche dlugow, ale tego jego odbiorcy nie wiedza, lykaja taki 'american dream' i klepia sie sami po plecach.

Wiem, ze niczego odkrywczego tutaj nie napisalem, ale tak mnie wzielo na przemyslenia bo przeczytaniu kolejnego 'motywujacego' wpisu z jego strony.


#mlm #pieniadze #zludnenadzieje
Pobierz czuczupikczu - Tez macie takich znajomych na fb co dodaja posty 'motywacyjne', chwala...
źródło: comment_nAdYzzI62LoVQT8LTLljZ8SGmymvqikr.jpg
  • 19
@czuczupikczu: Gość robi coś żeby się wyrwać z długów i pracy z korpo a ty go ciśniesz bo się tym podzielił na wallu facebooka. To wg Ciebie powinien napisać jak mu jest źle i smutno i jak to się nic nie da zrobic w tym kraju?
Jeżeli chociaż jedna osoba zacznie nad sobą pracować po przeczytaniu takiego tekstu to jest to milion razy lepsze niż debilne memy i ściekowy-content którym facebook
@Dungor: on takie posty wrzuca od trzech lat. Wciągał ludzi do różnych piramid, nagania na krypto i jeszcze siedzi w forexie nie znając się na tym kompletnie. Dużo stracił, popadł w długi, ale udaje ze nic się nie dzieje i dalej pokazuje innym jak to się pnie w górę przez co maja złudny obraz, ze jest to osoba, której można powierzyć pieniądze co jest nieprawda. Gdyby się bogacił to spoko, kibicowałym
@czuczupikczu: A to chyba że tak. Najmocniej przepraszam mireczku w takim razie za zbyt pochopną ocenę. Jeśli jest kłamcą i oszustem to jazda z nim bo jest zwykłym frajerem i tak się nie robi a niestety popularność kryptowalut mocno przyciągnęła środowisko naganiaczy.
@renalum: Nie wydaje mi się żebyś miał przyzwolenie na to żeby mnie obrażać. Zwłaszcza, że nawet nie wiesz na czym polega moja praca i w sumie to gówno Ci do tego :) Musisz mieć bardzo smutne i samotne życie będąc tak zgorzkniałym człowiekiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zwłaszcza, że nawet nie wiesz na czym polega moja praca


@Dungor: Werbujesz ludzi do MLMowej piramidy finansowej. Wymień wszystkich uplinów, którzy są nad tobą w piramidalnej strukturze i podaj liczbę ludzi zwerbowanych pod tobą.
@renalum nic ci nie muszę podawać a wszystkie pieniądze w mojej organizacji pochodzą z obrotu produktem, a nie werbunku ludzi . Doucz się , pozdrowienia :)
@renalum zapomniał napisać że 300 ludzi robiących zakupy . Możesz mieć milion osób ale jak nie ma obrotu to nie ma zarobku , sorry że zniszczyłem ci światopogląd .
@Dungor: 300 tzw partnerów/dystrybutorów, czyli członków piramidy, którzy wpłacają pieniądze pod postacią dokonania "zakupu" produktu i następnie werbują następne osoby, bo od tego uzależniona jest obiecana przez MLM prowizja.

cytat 1:

1. W profesjonalnym marketingu sieciowym większość dochodów pochodzi z sieci którą się zbuduje, a nie ze sprzedaży klientom, którzy są spoza sieci.

2. Ważniejsze do zbudowania dochodu pasywnego w mlm jest to czy lider jest w stanie wyedukować Cię jak
Pobierz renalum - @Dungor: 300 tzw partnerów/dystrybutorów, czyli członków piramidy, którzy w...
źródło: comment_HXwkxvi6OuEYP4OBB3Kozcehb25Yheg9.jpg
@Dungor: Cieszę się, że nie zgłaszasz sprzeciwu. Więc teraz podsumujmy:

- jednak wiem na czym polega twoja "praca", więc nie zmyślaj, że nie wiem.

- pieniądze pochodzą z werbowania następnych ludzi do piramidy, a nie ze sprzedawania. Jedynymi odbiorcami produktów są dystrybutorzy, a taki twór to piramida. Tworzy się zamknięty system ludzi, którzy przyłączają się, żeby zarabiać, a pieniądze uzależnione są od wprowadzania następnych dystrybutorów. Próbowałaś manipulować w tej kwestii.

-
@renalum niestety nie masz racji ale widzę że żyjesz w swoim smutnym świecie i niech tak zostanie :)

Podstawą mojego biznesu jest konsument i to że ludzie sami sobie robią zakupy także przykro mi, nie przystaje to do twojego opisu . Rozmawiamy o dwóch innych organizacjach . Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
widzę że żyjesz w swoim smutnym świecie


@Dungor: Mój świat jest smutny przez takich MLMowych dzbanów, jak... nie powiem kto.

- "Podstawą mojego biznesu" - nie masz żadnego biznesu.

- "konsument" - nie jesteś sprzedawcą, nie masz klientów. "Konsumentami" nazywasz wszystkich partnerów/dystrybutorów, więc mamy w efekcie MLMowa piramidę.

- "ludzie sami sobie robią zakupy" - tylko partner/dystrybutor może kupować prosto w MLM.

- "przykro mi, nie przystaje to do twojego opisu"
@czuczupikczu: Niestety - kilka takich osób mam na FB. Obserwuję ich głównie z zawodowej ciekawości ale uważam, że to smutne. Gdyby to były jeszcze jakieś konkretne złote myśli ale nie wiem jak nazwać coś w stylu "Jest Ci ciężko? Masz pod górkę? To dlatego, że idziesz na szczyt!".