Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Czy wasze żony wychodzą z koleżankami do klubów? Jakoś mi się to nie widzi... Może jestem jakiś #!$%@? ale nie czuję się z tym komfortowo... Czy mam prawo nie zgadzać się na takie wypady?

#zwiazki #rozowpasek #niebieskipasek #malzenstwo #klubing #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
  • Odpowiedz
Trzeba mieć zaufanie , nie warto ograniczać drugiej połowy. Wystarczy się dogadać, każdy potrzebuje się czasem rozerwać, pobawić. Możesz się nie zgadzać, ale lepiej jest pójść na kompromis.
  • Odpowiedz
SystematycznaMarzycielka: Tu Mirek, wiek 33, żonaty od 5 lat, wiec coś tam wiem, chyba ;). Niestety ale problem jest w tobie, boisz się, że twoją żonę będą podrywali inni mężczyźni i że cie zdradzi. Powiem tak, masz duzy problem i radze rozwiazac go jak najszybciej, najlepiej z specjalistą, bo jezeli ty jestes w małżenstwie i boisz się że jak ktoś twojej zonie zaproponuje seks i z góry zakładasz że się zgodzi
  • Odpowiedz