Wpis z mikrobloga

Update mojego afery z chadem z wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/35120131/nawiazujac-do-wpisu-https-www-wykop-pl-wpis-351000/

Wczoraj jak tylko usłyszałem że ktoś wchodzi do mieszkania, to złapałem monsterka ultra z lodówki i schowałem się w pokoju. Oczywiście była to współlokatorka z chłopakiem, dlatego bojąc się konfrontacji postanowiłem nie wychodzić. Po 3 godzinach wypoku i energetyka pęcherz zaczął cisnąć na maksa ostro i musiałem wyjść się wysiurkać. W drodze do toalety trafiłem na nich. W sumie to mój pokój graniczy z łazienką, więc w praktyce stali pod moimi drzwiami. Coś zaczęli mówić, że akcja maksymalnie słaba i w ogóle, a ja tylko powiedzialem że muszę pilnie do toalety i się tam zamknąłem. Nawet usiadłem na desce i udawałem że cisnęła mnie dwójeczka. Nie wiem ile minęło czasu, chyba kilkanaście minut, ale telefonu nie wziąłem to nie wiem. Jak już się mentalnie przygotowałem na walkę, to wyszedłem i znowu się zaczęło.

Dziewczyna coś gadała, a chad stał dumnie wyprostowany i jej przytakiwał. Nawet nie pamiętam co mówili bo się zestresowałem, że złapali mnie bez telefonu i nie mogę tego nagrywać. W pewnym momencie mój beta mózg wpadł na pomysł powtórnego wycofania się do łazienki. Nawet otworzyłem drzwi, ale w drugą kupę w przeciągu 2 minut by nie uwierzyli, to je zamknąłem i powiedziałem tylko.

uuu ale narobiłem, lepiej nie wchodźcie hehe


Eh myślałem że spalę się ze wstydu.

Wtedy samiec alpha na 100% wyczuł moje geny #!$%@? i powiedział że chce porozmawiać ze mną sam na sam. Pomyślałem że pięknie. Dostanę lepę na #!$%@? i nawet tego nie udowodnię. Zestresowany zaprosiłem go do pokoju, zamknąłem drzwi i lekko się przygarbiłem tak jak to robił to Tyson czy Kliczko, aby w razie czego taktycznie przyjąć gardę.

Ale wtedy stało się coś czego zupełnie się nie spodziewałem.

Chad powiedział że laska też go wkurza, właściwie rucha ją tylko dlatego że bez problemu mu daje (podobno bez gumy xD) i niedługo ją rzuci, a ja będę musiał dalej z nią mieszkać. Nie chce abym z jego powodu miał z nią problemy. No ogólnie to rozumie że był tutaj częstym goście i w ramach przeprosin wręczył mi bonifikartę do mcDonaldsa pic rel oraz pognieciony banknot 50 zyla xD. Spytał się czy tyle wystarczy abym o wszystkim zapomniał. Było to i tak dużo więcej niżsię spodziewałem (tzn. spodziewałem się #!$%@? a dostałem karte, a na opłatę mediów przez 3 miesiące nawet nie liczyłem, więc dobre i 50 zł). Porozmawialiśmy jeszcze o pierdołach przez kilka minut i wyszliśmy.

Chad spytał się czy jest ok, a ja mu przytaknąłem. Karina cała rozpromieniała, że jej samiec Alpha umie sobie poradzić ze mną i wrócili do swojego pokoju. W sumie spoko koleś z niego, mam nadzieję że sobie ułoży życie z lepszą dziewczyną, bo go nawet polubiłem.

#tfwnogf #przegryw #feels #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #lewackalogika #mizoginia #depresja #zwiazki #sex #tinder #suifuel #heheszki
Pobierz Lake_Titikaka - Update mojego afery z chadem z wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/35...
źródło: comment_qoECTHK0lPy9yhxaK1eAuyICHv32Yz7f.jpg
  • 19
@Lake_Titikaka: kurde, miałem prawie identyczną sytuację kiedyś tylko zamiast kartek co chwilę jak mnie laska widziała to dostawałem od niej zjeby - laska była kompletną Karyną a chad był ogarniętym gościem, z tym że kumplem właściciela mieszkania :D jak tylko ją zostawił to wyprowadziła się po miesiącu, a na drugi pokój sprowadziłem zaufaną znajomą która szukała mieszkania/pokoju - znałem jej chłopaka bo we trójkę razem się kumplowaliśmy itd. (ale mieszkała sama
@Lake_Titikaka: największą zjebę dostałem jak ugotowała ryż (2 torebki) i zostawiła do do osuszenia w zlewie (czoo?) - przełożyłem go na talerz bo chciałem umyć naczynia, później umyłem i wypłukałem zlew i wstawiłem spowrotem :D jak potem się darła, że jej ryż zepsułem... Kabaret :D a z chadem jak się zapoznałem, to pod jej nieobecność można było sobie i piwko z nim wypić i zajarać nawet - koleś spoko (nawet jakieś