Wpis z mikrobloga

@SlenderCzester: Wiesz co, nie znam się za bardzo na samym gatunku, ale mogę rzucić osobiste spostrzeżenia. Gitara jest zbyt wyeksponowana w paśmie, wiem, że gitarmistrz chce przemycić swoje smaczki, ale momentami konkuruje z wokalem, a tak być nie powinno, przynajmniej nie kiedy oba instrumenty jednocześnie wybrzmiewają. Druga sprawa, mam wrażenie, że za bardzo cedzisz/dukasz sylaby - jest tak jak karabin maszynowy ta-ta-ta-ta-ta-ta, jak żyletą cięte. Więcej luzu, rozmglenia mi w wokalu
@William_Lawson: @GeneratorSzumu: nagrywka wokalu jest prawdę mówiąc sprzed roku, wydaje mi się że po prostu nie znałem wtedy tekstu i dlatego tak jakoś to brzmiało. Albo po prostu mam taki styl rapowania xD Interesuje mnie bardziej co mirony sądzą o tym, czy moja barwa głosu jest w porządku, bo sam nie jestem w stanie ocenić a bliscy by mnie pewnie okłamali by nie robić przykrości czy coś ¯_(ツ)_/¯ ale miło
@SlenderCzester: spoko :) Jeżeli chodzi o barwę wokalu... jest spoko, ale lubię bardziej głębokie głosy (nie za głębokie jak sokół czy fokus, bardziej jak taki kaietanovich). Może jakbyś poleciał bardziej melodyjnie i nie tak chaotycznie byłoby lepiej, mniejsza o to, że było to nagrywane rok temu. Na charakterystykach mikrofonów się nie znam, nie będę zgadywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SlenderCzester: Hej, przepraszam, nie miałem kiedy odpisać. Ja ogólnie też nie znam się na mikrofonice wokalnej, ciężko mi powiedzieć. Głos imho jak najbardziej spoko.

Mogę coś więcej powiedzieć o gitarze, bo to bliższy mi temat. Ogólnie w samym solo gitara ma bardzo ostrą barwę w kierunku gruboziarnistego overdrive/lekkie distortion - z uwagi na sam charakter numeru (vel tytuł) zagrał bym to delikatniej artykulacyjnie albo rozmył jakimś deplay-em/reverbem bardziej. Sprawia wrażenie improwizacji