Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brovar: normalne, że każdy ma swoje preferencje. Jednak dziwią mnie trochę twoje. P----i niezależnie od rozmiaru - ładne są ładne.
Te są bardzo ładne (przynajmniej na tym ujęciu). Co innego jak są duże i zwisy albo z sutem jak talerz no ale przy takich cudeńkach wybrzydzać...
  • Odpowiedz
@szpongiel: No muszę przyznać, ładne są, przy swojej wielkości całkiem kształtne, ale "nie wiedziałbym, co z nimi zrobić". Miałem kieeedyś (i to przez dłuższy czas) różową z dużym biustem i jakoś mi tak do końca nie pasował - chyba że do hiszpana, do tego to się nadawał idealnie. I w niektórych pozycjach zdecydowanie tracił pozytywne aspekty wizualne. No i mniejsze p----i są z reguły zdecydowanie bardziej czułe na dotyk.
  • Odpowiedz
Nie panowie, po prostu ten wyżej to typowy polaczek co musi ponarzekać nawet na c---i i wydaje mu się, że wszystko w internecie trzeba komentować :D Nie twój typ, zamykasz kartę i oglądasz inne. Jpdl...
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: Nie, mój drogi, typowym polaczkiem jesteś ty, co swoim komentarzem pięknie zaprezentowałeś. Ja jestem jednym z tych niewielu gości, którzy dbają o jakąkolwiek jakość w nsfw, więc i roszczę sobie prawo do skomentowania albo wymiany poglądów z innymi postującymi czy wrzucającymi. A ty możesz stulić pyszczek i zamknąć kartę.

@nonot: I wszyscy zadowoleni.
  • Odpowiedz