Wpis z mikrobloga

Mirki z #edukacja
Czy istnieje jakakolwiek możliwość niewyrażenia zgody na uczestnictwo ucznia #szkolapodstawowa w programowych zajęciach językowych?
Lekcje prowadzone są w skandaliczny sposób, dzieciaki są zastraszane, ryczą w domu i maja sraczke przed wyjściem do szkoly w dniu, w którym maja zajęcia z angola.
Postanowiłem, ze moja córka nie będzie chodziła, a na koniec roku przystąpi do egzaminu komisyjnego.
Dziś są wywiadówki, jestem cały nabity, a przed gownoburza chciałbym mieć wiedzę o tym jak to wykonać.

Chętnych do rozkręcenia wypokowej gownoburzy proszę o znalezienie sobie innego wątku.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzarneChmury: @adgebworthy: na ta nauczycielkę od lat są skargi. Dyrektor mówi, ze nic z nią nie może zrobić. Lekcje wyglądają tak, ze pracuje ona z 4 dzieciaków, które z różnych powodów znają język bardzo dobrze, a reszta to cymbały, na które szkoda jej energii. Jedyny sposób komunikacji z nimi polega na wrzasku i pokazywaniu braków.
Po 6 latach nauki dzieciaki maja problem z jakakolwiek samodzielna wypowiedzią (a rozmowa
  • Odpowiedz
@PuchatyKuba nie bądź c--a, chodzi o twoje dziecko, powiedz dyrowi że jak nic się nie zmieni albo będzie się mściła na dziecku to powiadomisz media i zrobisz mu tak przy dupie że to będzie jego ostatnia kadencja.
  • Odpowiedz
Dziś są wywiadówki, jestem cały nabity,


@PuchatyKuba: To radzę się uspokoić, bo "awanturujący się" rodzice nie są traktowani poważnie. Tylko spokój, kultura osobista i załatwianie sprawy z klasą Cię uratuje.

Nie ma możliwości, żeby dziecko zapisane do szkoły, nie chodziło na wybrane
  • Odpowiedz
@PuchatyKuba: oczywiście ze sie da. Tylko musicie się skrzyknąć i byc naprawdę konsekwentni. Masowe donosy do kuratorium (zarówno na nauczycielkę jak i na dyrektorkę), pisemne zadania zmiany nauczyciela. Naprawdę się da. I przepraszam bardzo dlaczego dyrektor mowi ze sie nie da? Każdego mozna zwolnić. A znając życie to dyrektor nawet z tą kobietą nie rozmawiała.
A zastraszanie kogoś to zdaje się przestępstwo.
Musicie być stanowczy - wiadomo imby nie robic
  • Odpowiedz
@emilkos8: oczywiście nie będę w żaden sposób chamski czy agresywny. To nie ten typ ;)
Za 20 minut mam spotkanie Dyrektorem, którego notabene bardzo szanuje, bo jest świetnym człowiekiem na odpowiednim miejscu. Dzieciaki go uwielbiają.
Jestem pewien, ze będzie jakaś reakcja z jego strony po dzisiejszej rozmowie.
Już mi zeszło od wczoraj, wiec tez złapałem lekki dystans.
  • Odpowiedz