Witam w #polscypilkarze. Nie miałem czasu na systematyczne pisanie, ponieważ urlop w Bieszczadach i Krakowie był ważniejszy. Dzisiaj postaram się nadrobić stracony czas. Zapraszam na przegląd występow Polaków w zagranicznych klubach w dniach 3 września - 9 września.

Anglia
Dawid Szczepaniak (Morecambe FC) - bramkarz przesiedział cały mecz przeciwko Swindon, na ławce. Mecz w ramach League Two zakończył się wynikiem 0:1.

Chorwacja
Krystian Nowak (Slaven Belupo) - 15 minut w wygranym meczu przeciwko Zapresiciowi. Były zawodnik Widzewa Łódź wszedł w 76. minucie za Kameruńczyka Bongonguia. Był pierwszy występ Nowaka w nowym klubie, ostatnio zagrał 16 minut w barwach Panioniosu w Pucharze Grecji 5 miesięcy temu.

Hiszpania
Paweł Kieszek (Malaga) - cały mecz przeciwko Almerii nasz bramkarz przesiedział na ławce. Malaga wygrała 1:0.
Paweł Kieszek (Malaga) - 90 minut w meczu La Liga 2 przeciwko Tenerife i wygrana 1:0.

Islandia
Robert Błąkała (Ungmennafelag Njardvikur) - 90 minut między słupkami przeciwko Magni. Jego drużyna wygrała 2:1 i zajmuje 8. miejsce w tabeli Inkasso-deildin.
Paweł Grudziński (Ungmennafelag Njardvikur) - 90 minut w tym samym meczu i strzelił bramkę samobójczą.
Krystian Wiktorowicz (Ungmennafelag Njardvikur) - cały mecz przesiedział na ławce.

Norwegia
Grzegorz Flasza (Arendal Fotball) - 90 minut w meczu Dywizji 2 z rezerwami Valerengi między słupkami. Wynik końcowy: 3:3.
Marcin Pietroń (Fram) - 66 minut w meczu Dywizji 2 przeciwko Moss. Pietroń, od 5 lat grający we Fram, dokąd przeszedł z GKSu Katowice, zmieniony został w 67. minucie przez Alfa Aslesena.
Marcel Wawrzynkiewicz (Egersunds IK) - 90 minut w meczy Dywizji 2 przeciwko Arendal, wygranym 1:0.
Grzegorz Flasza(Arendal Fotball) - przeciwko Wawrzynkiewiczowi między słupkami spędził cały mecz.

Szwecja
Sebastian Ludzik (Akropolis Sztokholm) - cały mecz z Sollentuną przesiedział na ławce.

USA
Konrad Plewa (Real Monarchs) - w rozgrywkach USL przeciwko San Antonio, rozegrał 90 minut i strzelił bramkę. Jego drużyna jednak przegrała 1:2. To była jego pierwsza bramka w sezonie. W kolejnym meczu strzelił kolejną bramkę.