Wpis z mikrobloga

Serio ktoś usunął mój wpis xD Wracając do tematu, są osoby które miały naprawdę ciężko w życiu, i to nie dlatego że ich "looszki olewały bo wolą gigachadów" a mimo to jakoś żyją i radzą sobie w życiu. Nienawidzę osób które użalają się nad swoim życiem zamiast coś w nim zmienić. Jesteście śmiesznymi komformistami którzy liczą na litość od świata. Przez większość życia dawaliście z siebie robić popychadła zamiast się postawić. Szanuje wszystkich którzy próbują coś zmienić w swoim życiu, dla nędznych atencjuszy żalących się jak panienki w trakcie trudnych dni 0 szacunku, jesteście facetami to wyhodujcie sobie jaja #przegryw #stulejacontent
  • 10
@nie-zamkniecie-nam-mordy: propsuje za Majora więc będę miły.

Nie podoba Ci się Twój wygląd? Idź na siłownie

Nie podoba Ci się Twój ryj? Operacje plastyczne

Nie podoba Ci się Twój status społeczny? Nauka i rozwijanie umiejętności = lepsza praca = poprawa statusu

Nie potrafisz rozmawiać z ludźmi? Terapia, kółka dyskusyjne, rozmowa na forach/przez komunikatory internetowe (te wykorzystujące mikrofony) na różne tematy

Masz depresję? Terapia albo ogarnięcie się (zależy od Twojej psychiki)

Różowe
@423frewq4f23: Fajnie że coś zacząłeś robić, taki spadek wagi się chwali. Ale z góry uznajesz że przez introwertyzm to nic nie da, może spróbuj zmienić nastawienie? Nie wiem kurde nie jestem terapeutą. Nie jest tak że ktoś ma na kogoś #!$%@? przez morde/wzrost. Na moim osiedlu jest typ 1.5 - 1.6m nie grzeszący urodą, ma 24lata i co chwilę ma jakąś dupeczkę, mimo że jest "śmieszny" jest osobą pozytywnie nastawioną do
@Amazing_High94:

Ale z góry uznajesz że przez introwertyzm to nic nie da, może spróbuj zmienić nastawienie

Nie zakładam że nic nie da, tylko takie są obserwacje. Samemu nie potrafię się nigdzie wbić przez swój charakter a jak ktoś mnie zaprosi na jakąś domówke gdzie mógłbym poznać ludzi to jestem uznawany za nudziarza przez... charakter. I tego nie da się zmienić, możesz udawać ale jest to męczące i raczej nie o to
@423frewq4f23 na pewno masz jakieś pasje o których fajnie by Ci się dyskutowalo, może spróbuj w takich towarzystwach się odnaleźć? Co do znajomego mogę Ci jego profil fb na pw podesłać. Nie czuję potrzeby oszukiwania ludzi w internecie.