Wpis z mikrobloga

Miraski od #rower #bieganie czy ogólnie #sport - do używających pulsometry w formie pasa pod cycki.

Posiadam ten pas z Dekatlona najtańszy co działa po blutku i ANT+ i dzisiaj po rozpoczęciu jazdy w ciągu minuty zawiesił mi się całkiem licznik (co jest o tyle ważne, że parę dni temu zawiesił mi się sam odczyt HR i pomogło na nowo podłączenie czujnika do licznika). No ale teraz tak całkiem na amen, więc włączyłem stravę w tel i wyszukałem sobie czujki. Po przyjeździe do domu okazało się, że cała trasa zapisała się z HR 67. Jednocześnie apka samusng health nie jest w stanie wykryć czujnika nawet po wymianie w nim baterii. Wchodząc znowu w stravę - bo w oknie wyszukiwania widać też bieżący odczyt jest dalej 67

Czy to znaczy że czujnik mógł - mówiąc kolowialnie - się #!$%@?ć? Miał ktoś może podobnie?
  • 6
@Rivgen: sprawdze jeszcze z licznikiem dzisiaj, bo jak mi się zawiesił to musiałem cały rozebrać zeby aku odpiąć
w sumie w samsungu kiedyś podpinałem i działał, ale to przed aktualizacją andka, więc może i faktycznie coś blokuje... no ale mimo wszystko strava dawała mi odczyt cały czas równe 67 bez żadnych wahań od chwili wystąpienia problemu
@sherkhaan: zrob test w domu tzw. Spoczynkowy. Zaloz pas, wlacz aplikacje i posiedz w nim z godzinke lub nawet przespij. Jak znow bedzie staly odczyt to cos z bluetoothem jest na moje lub oszczedzanie energii sie wlacza. Tetno skacze i nie jest stala wartoscia nawet jak siedzisz czy lezysz
@Rivgen: no ale stary, ja wiem jak to działa, tylko się #!$%@?ło xD
i szukam potwierdzenia czy już się nastawiać iść robić inbę że mi czujnik padł - bo i tak ostatecznie potwierdzę jak licznik dzisiaj podłączę ;]