Wpis z mikrobloga

Dzień 2

Kotek po lekarstwach ma się już lepiej. Nigdy nie przypuszczałem, że podanie kitku tabletki może być takie trudne (°° . Je, bawi się i psoci. Jedną dużą aktualizacją jest to, że odpadła mu dzisiaj martwa część ogonka razem z opatrunkiem (). Odkryte miejsce przemywamy na bieżąco ale dzielny maluch nawet się nie skarży. W poniedziałek idziemy do weterynarza na kontrole i umówimy się na amputacje.

Chciałbym wam także bardzo, bardzo podziękować bo zebraliśmy już 170 PLN! Jeśli chcesz nam pomóc i zechcesz wesprzeć finansowo (potrzebujemy ok. 500 PLN na całkowite leczenie) to odsyłam do naszej zbiórki. Link do zbiórki. Proszę was także o zostawienie magicznego plusika, to też bardzo pomaga!
Zostawiajcie w komentarzach propozycje imienia dla malucha! ()

Jeżeli chcecie się bardziej zapoznać ze sprawą to odsyłam was do pierwszego wpisu

#koty #pokazkota #smiesznekoty #kitku #wykopefekt #wykoppomaga #pomoc #zbiorka
EdonKetin - Dzień 2

Kotek po lekarstwach ma się już lepiej. Nigdy nie przypuszczał...

źródło: comment_ateR7zIUKrUFVltyfMNveWFhftQZZryy.jpg

Pobierz
  • 25
@EdonKetin jeśli kota znalazłeś na ulicy to gmina sfinansuje leczenie. Idziesz do urzędu po papierek a potem do weta który ma umowę z gminą i robisz za darmo
Ja tak robiłem wiele razy z dzikimi kotami - jeśli nie dobierasz kwoty to możesz się w ten sposób wspomóc