Wpis z mikrobloga

Wczoraj ze swoim rozowym wstapiłem w zwiazek małżenski xD Dziele sie z Wami ta informacja, bo moj rozowy to @yoreciv, z ktora poznalismy sie wlasnie na wykopie :)
A na moim slubie byl tez obecny moj dobry przyjaciel @kontra, rowniez poznany na wykopie, no i moj przyjaciel z zycia @Creativepl ktory wykop mi pokazal ;) Takze slub dosc wykopowy xD

Dziekuje Pan @M__b za ten portal, ktory bywa jaki bywa, no ale dosc istotnie zmienil moje zycie ;)

Wrzucam Wam zdjecie naszych obraczek, jak widac nie jestesmy do konca powazni, bo mamy na nich wygrawerowane "Ania i Łukasz xD", a nasz tort weselny byl z motywem z south parka xD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #slubzwykopem
P.....o - Wczoraj ze swoim rozowym wstapiłem w zwiazek małżenski xD Dziele sie z Wami...

źródło: comment_PaFWCBt8g8LYV4PLIZtYEbtWApU88AcC.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oiio: panie choinka taka trwała że będzie służyć. Ale chyba i tak będę dla ojca zamawiał bo reklamowalem mini był chętny ;)
@kicjow: wolimy dom wybudować ;) było rodzinnie i kameralnie tak jak chcieliśmy :)
@Antlioon: przecież ja z @fbkq już dawno temu zakopaliśmy topór wojenny i dobrze sobie żyjemy ;)
@lastro: zaczęło się od jakiejś głupkowatego wymiany zdań na Mirko ;) potem
  • Odpowiedz
zaczęło się od jakiejś głupkowatego wymiany zdań na Mirko ;) potem PW i jakos poszło ;)


@Perlo: A na pw o czym gadaliście? I jak daleko od ciebie mieszkala?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: ona w Gliwicach ja w Szczecinie. Gadaliśmy różnie, od p-----l po astrofizyke ;)
@grzyb_ek: na szczęście nie muszę. Moja żona jest normalna, ani nie leci na kasę ani nie szantażuje seksem ;)
  • Odpowiedz
@Perlo zawsze rozczulam się gdy czytam o szczęściu kolejnej młodej pary, a także przypominam sobie jak sama kiedyś byłam szczęśliwie zaręczona ale wszystko pękło jak stolcowy bąbel tłuszczowy podczas sraczki w kiblu. Bo faceci to ch00je
  • Odpowiedz
Czyli jak z Waszego związku przyjdzie na świat chłopak to będzie Mirek A jak dziewczynka to Mirabelka .... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: oczywiście na pierścionek złożyliście się razem?

,,To dyskryminacja seksualna. Dają ci dziewczyńskie prezenty tylko dlatego, ze jesteś dziewczyną." T. Pratchett
  • Odpowiedz