Wpis z mikrobloga

Ludzie, nie bądźcie tacy fałszywie skromni, serio.

Jak pokazujecie coś, co kosztowało Was wiele pracy i co uważacie za dobre, to nie asekurujcie się mówiąc sto razy "nie wyszło mi" albo "a to takie tam byle co na szybko". To jest zachowanie starej ciotki, która wie, że #!$%@?ła system barszczykiem świątecznym, ale jest tak żądna atencji, że musi ciągle powtarzać, że jej nie wyszło. Spróbujcie odważyć się choć raz poddać swoją pracę ocenię, kiedy stoicie obok niej dumnie i się do niej w pełni przyznajecie. Ciągle tutaj na mirko widzę dobre rzeczy okraszone kilkoma zdaniami zbędnego komentarza asekurującego się autora. Jeszcze przeproście, że zyjecie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #protip
  • 26
@Shanny: Na studiach widzę takie coś często. Ktoś zrobił jakiś program na zaliczenie semestru i przychodzi czas obrony pracy przed wykładowcą i się zaczyna: "to mi nie działa", "tego nie udało mi się zrobić", " to mogło wyglądać lepiej" i tak dalej XD
Na szczęście niektórzy wykładowcy uświadamiają tego człowieka, że nie tędy droga.
@Shanny: Zawsze o tym mówiłem, że często kłamstwo utorzsamiane jest ze skromnością. Jeżeli jakaś dziewczyna pięknie śpiewa i zdaje sobie z tego sprawę, a ktoś powie jej "ale pięknie śpiewasz" i ona odpowie "nie no co ty, słabo i w ogóle fałszuje"... to to nie jest skromność. Skromna dziewczyna by się zaczerwieniła i odpowiedziała "dziękuję". To jest #!$%@? skromność.
@Shanny: tu nie chodzi o fałszywą skromność,
jak żona pyta, "czy wygląda grubo w tej sukience" to zawsze odpowiada się, że jest przepiękna,
tak samo z potrawami które przyrządza, otóż nawet jak smakują średnio mówi się, że zajebiste.
Zawsze trza komplementować bo inaczej nie ma pusi i szamki bo foch.
Jedni i drudzy manipulują, masakra.
@krzych0: polackie to jest to twoje #!$%@?. Na całym świecie ludzue się tak krygują, jedni, bo są skromni, a inni, bo wiedzą, że to wabik na wszystkie "ojej, nie bądź taki skromny, super wyszło, jeju!", ale na tym spuerdoportalu zawsze się znajdzie taki przyszły Janusz, co to mu wszystko, co niefajne, to "take polske".
Najwięcej się zmien8, jak w końcu wymrą takie marudy, jak ty.
@Shanny Takie wschodnie myslenie, anglik potrafi sie pol godziny chwalic jak zrobil jakas #!$%@? opowiadajac historie zycia i jest dumny. Polak chocoazby pot splywal po rowie powie ze to nic takiego. Sam staram sie tego wyzbyc ale to niestety kwestia wychowania trudna do wyplewienia.
@Shanny: Pamiętam jak kiedyś ktoś skomentował mój dobry wynik w czymś tam (już nie pamiętam, ale nawet nie jest to istotne) jako: "nooo, udało ci się, super". No to ja wtedy "yy, nie udało mi się, ale na to zapracowałam". Chociaż i tak cyklicznie słyszę, że coś mi się "udało".


tak samo z potrawami które przyrządza, otóż nawet jak smakują średnio mówi się, że zajebiste.


@Przepiorek: "dobre, ale więcej nie