Wpis z mikrobloga

Ludzie, nie bądźcie tacy fałszywie skromni, serio.

Jak pokazujecie coś, co kosztowało Was wiele pracy i co uważacie za dobre, to nie asekurujcie się mówiąc sto razy "nie wyszło mi" albo "a to takie tam byle co na szybko". To jest zachowanie starej ciotki, która wie, że #!$%@?ła system barszczykiem świątecznym, ale jest tak żądna atencji, że musi ciągle powtarzać, że jej nie wyszło. Spróbujcie odważyć się choć raz poddać swoją pracę ocenię, kiedy stoicie obok niej dumnie i się do niej w pełni przyznajecie. Ciągle tutaj na mirko widzę dobre rzeczy okraszone kilkoma zdaniami zbędnego komentarza asekurującego się autora. Jeszcze przeproście, że zyjecie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #protip
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzych0: To ma uzasadnienie. Nie jestem osobą, która musi zadzwonić do każdego z listy kontaktów i pochwalić się sukcesem, ale też o tym nie milczę. Gratulacje słyszę zawsze od niewielu osób, spora część rodziny i znajomych ma to w dupie, a jeszcze i znajdą się tacy, co się obrażą, zerwą kontakt, albo zaczną dokuczać. Ogólnie nie warto się chwalić, a nastawiać na gratulacje to zdecydowanie nie. Dosyć często gdzieś jeżdżę,
  • Odpowiedz
@Shanny: Mam taką koleżankę na studiach, która strasznie przykłada się do nauki. Z każdego egzaminu zawsze 5 i za każdym razem mówi że to szczęście. I tak jej sprzyja szczęście 3 lata z rzędu podczas każdej sesji xD
Strasznie mnie wkurza, że boi się powiedzieć jak ciężko na to pracuje
  • Odpowiedz
@Shanny Ty, ale wiesz co.. Jak ugotuje albo upiekę coś i jem, to mi się wydaje takie zwyczajne w smaku, że dupy nie urywa i dlatego jak ktoś mnie chwali to mam wrażenie, że mówią to z grzeczności..
  • Odpowiedz