Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Hrabia_Heheszko Król ma mniej PŻ, mniejszą inicjatywę (później zaczyna swój atak) oraz obrażenia. Ale za to ma 30 pancerza. Mistrz runów większy atak (2x65) i większa inicjatywa ale nie ma pancerza i PŻ ma więcej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dewanderer
@Hrabia_Heheszko
Jednak lepszy król. Z czarami od klanów robi swoją robotę.
Mistrz nie nie może atakować każdego ale tylko tego co ma przed sobą i środkowego. Król tak samo ale pancerz jednak dużo daje nawet bez czarów o kosztem ataku.
Miłej gry życzę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jaromiarzmiarjaru Zew przodka jest V poziomowym zaklęciem a do tego trzeba być Mistrzem Magów.
A 76 pancerza to i tak mało do zdobycia stolicy.
Może źle powiedziałem. Ciężko grać tak by jednostki z przodu równocześnie się rozwijały i zdobywały doświadczenie.
  • Odpowiedz
@elLimon: Ja gram Pustelnikami, a zdobywanie stolic Klanami jest najłatwiejsze.


@Jaromiarzmiarjaru: raczej ludźmi. Stawiasz 2 x6 uzdrawiaczy z tyłu i jazda. Tylko wpierw faszerujesz się czarami i potionami na armor.

@Jaromiarzmiarjaru Nie wiem jak dla mnie ciężko się gra krasnalami. Najlepiej się gra Hordami Nieumarłych. I chyba najciekawszą fabułę mają.


@elLimon: raczej ludźmi dzięki uzdrawiaczom, no chyba, że zakładasz, że sobie elfy uzdrawiacze kupisz ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Mirko grające w #disciples2 co lepsze. Król krasnoludów czy Mistrz runów. Z nastawieniem na zdobywanie stolic. #gownowpis #kiciochpyta #niebieskiepaski #gry #staregry i taguje jeszcze #heroes3 może ktoś grał tam w #disciples


@elLimon: na stolice lepszy król ale na normalną gre lepszy ten co bije 2 razy. Ma więcej dmg, a do tego inicjatywa x2.

@50HerbatGreya Hordami biorę Upiora z paraliżem i stolice bez problemu się zdobywa.


@elLimon: tylko 70% na
  • Odpowiedz
@Jaromiarzmiarjaru: max i tak chyba do 95% więc i tak trzeba się naeliksirowac Armorem do oporu by ptrzetrwaćI ture. P.S. Na niektórych mapach Ci STOLICOWI bossowi są słabsi. Mają chyba 500hp i 150x i mniej zbroi i ich ubić to w zasadzie łatwizna.

Grał się daaaaawno temu. A w Disciples 3 warto?
  • Odpowiedz