Wpis z mikrobloga

Hej #katowice ktoś kojarzy tych typów?
Niestety też miałam nieprzyjemność spotkać ich (screeny z filmiku nie moje)
Panowie organizują sobie wesoły peleton blokując całą drogę i nie dając możliwości wyprzedzenia, w moim przypadku także nie zwracali uwagi na czerwone światło i prawie potrącili kobietę na pasach.
Ogólnie szczere gratulacje za takie zachowanie i skuteczne ocieplanie wizerunku rowerzystów.
Z komentarzy na Fb wynika że to ich stała praktyka.

#rowerzysci
Pobierz n.....a - Hej #katowice ktoś kojarzy tych typów?
Niestety też miałam nieprzyjemność s...
źródło: comment_tpLklsodeaXU84Ba4HWX2qmXpJe70gFj.jpg
  • 190
@nama: mnie właśnie dziwi, że się na nich nie zaczają na pętli gdzieś. Przecież wiadomo kiedy pojadą. Albo ktoś tam ma znajomosci, albo nie wiem. Mi osobiście szczena opadła jak na pełnej #!$%@? na czerwonym spod porządkowanej miedzy samochody wjechali. I przez takich debili pózniej każdy kto jedzie na rowerze jest przez ich pryzmat postrzegany. Najgorsze, że o ile wielu rowerzystów najzwyczajniej łamie przepisy z niewiedzy, tak oni robią to z
@nama: a weź przestań... może tylko przejeżdżali przez miasto a w dodatku wyobraź sobie ze tak jedziesz i robi się czerwone i co teraz jesteś w dupe 3min przez swiatlo i nie wiesz gdzie pojechała reszta? Trzeba przejechać... i #!$%@? by mnie obchodziło co się dzieje, kolumna to kolumna, myśl logicznie
@ZackOscielny: nie każdy tam ma pewnie strave, garmina czy coś i poprostu jedzie :/ (mam u siebie taką grupę i przyjeżdzają poprostu ludzie którzy chcą się przejechać od czasu do czasu mocniej w grupie a nie mają nawet smartphone) :p