Wpis z mikrobloga

Licytacja charytatywna „śmiesznego obrazu” internetowego celebryty Gracjana Roztockiego ()

Kochani! Mircy i Mirabelki!
Życie ciągle mnie zaskakuje, ale na szczęście również pozytywnie…. Jeden z Was ( chce pozostać anonimowy) przekazał mi ciekawy obraz znanego Youtubera Gracjana Roztockiego (od którego otrzymałem osobiste błogosławieństwo dla tej akcji) z przeznaczeniem na kolejną już licytację charytatywną w ramach akcji #pomagamypaulinie @wykop wielokrotnie nas wsparł w naszych dążeniach o lepsze życie córki… za co gorąco dziękujemy.

tytuł obrazu: “Wesoła rzeka” - 2016 r.
technika: tempera na papierze
wymiary: 29,5 x 42 cm
obraz w ramie - licytacja tylko tutaj w komentarzach

Wszystkie środki zebrane w licytacji zostaną przeznaczone na rehabilitację mojej córki Pauliny, która od 5 lat choruje na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego i wymaga nieustannej rehabilitacji, w tym częstych zorganizowanych turnusów...myślimy też o kuracji komórkami macierzystymi ale to kosmiczne pieniądze….
Licytujemy do niedzieli (godzina 18:00) Bardzo proszę o przemyślane oferty :)
można nas również wesprzeć poprzez skarbonkę na https://zrzutka.pl/pwfh78 tam również więcej informacji o Paulinie
#robertt1969 #pomagajzwykopem #wykop #wykopefekt #ciekawostki
Pobierz r.....9 - Licytacja charytatywna „śmiesznego obrazu” internetowego celebryty Gracjana...
źródło: comment_GLzpGCFB51TPicubxBzTJnTCTUvot1fH.jpg
  • 61
@trekkers: jechałem z nim raz w tramwaju i powiem, że... żal mi go było, tak zwyczajnie po ludzku. Zupełnie nie przypominał tego pozytywnego wariata z filmików. Jechał z matką, przez całą drogę miał smutną minę i był wgapiony gdzieś za okno. Matka coś do niego mówiła, a on jakby z przymusu przytakiwał i odpowiadał pojedynczymi słowami. Nie chcę wyciągać wniosków po kilkunastominutowej jeździe tramwajem, że jakaś depresja czy coś, ale na