Wpis z mikrobloga

Udało się dziś zrobić aktualizację z #dyniowyzakatek to może jeszcze tej nocy uda się naskrobać wpis z #chilizgobim (EDIT: Już wiem, że się nie udało, bo kończę to pisać kolejnej nocy :D)

Jak za każdym razem - dawno nie było żadnego wpisu z postępami z uprawy… No cóż, tak już jest.

STAN NA 5 SIERPNIA

Przy ostatnim wpisie(https://www.wykop.pl/wpis/33867295/od-ostatniego-wpisu-z-aktualizacja-chilizgobim-min/) pisałem:

“Jako zabieg pielęgnacyjny wszystkie dostały doglebowo Nawóz interwencyjny do pomidorów, oraz Kristalon Czerwony (pierwszy raz, do tej pory dawałem zielony) dolistnie. Dolistnie wszedł też octan wapnia, który ma zapobiec zgniliźnie wierzchołkowej oraz pobudzić rośliny do dalszego wzrostu.”

Powiem krótko - podziałało. 5 sierpnia mała folia okazała się być dzikim buszem. Rośliny zostawiły jedynie małą ścieżkę po środku foli. Gdyby nie podlewanie z węża to do tych bliżej ścian dałoby się podlać. Praktycznie wychodziły z tunelu :D

#chili #rosliny #papryka #papryczki #chilihead #ostrezarcie #uprawa #uprawiajzwykopem #ogrodnictwo #ogrod #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #domowyogrod #goomowesosy
gobi12 - Udało się dziś zrobić aktualizację z #dyniowyzakatek to może jeszcze tej noc...

źródło: comment_WBoauWHLk5E6VZGj1jycLqGmwFOkWwdf.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@gobi12: genialny wpis;) Ja w przyszłym roku przynierzam się do obsadzenia połowy szklarni papryczkami. Może skrobniesz kiedyś jakieś przemyślenia, co warto, czego nie, co unikać, takie tips and tricks? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz