Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Dzisiaj wieczór po amerykańsku - #!$%@? 400g wołowiny i Man Burger z Moaburger we Wrocławiu ważący solidne 850g z dodatkowym serem, a całość przy akompaniamencie Johnny'ego Casha i jak dla mnie najlepszego burbonu od Jima Beama. Zobaczymy jak się sprawdzi ten burger, bo Mammoth był zajebisty.

#pijzwykopem #jedzzwykopem #wroclaw #wroclaw71
S.....n - Dzisiaj wieczór po amerykańsku - #!$%@? 400g wołowiny i Man Burger z Moabur...

źródło: comment_WGCIotGo1mDvvWxDtc2d473JcUvDOhzJ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@doubt: wiesz, z tym sosem wiele osób to mówi, ale to bujda. Dla przykładu zamów sobie vege burger z koteletem z sera koziego - urywa dupe i poczujesz inny smak. MAN burger w ogóle nie ma tego słodkiego sosu np. I też super smakuje z lekkim posmakiem ostrości
  • Odpowiedz
@Szalony_Stefan: Kto jada vege, ten... chodzi nienajedzony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś zrobię podejście do man burgera, ale to bym musiał najpierw nie jeść przez dobę chyba xD

Jeszcze doprecyzuję, że ten sos, jak dla mnie, jest wyczuwalny głównie w tych burgerach ze stałej oferty. Dlatego często próbuję te cykliczne burgery tygodnia, bo tam jakoś potrafią go nie #!$%@?ć xD ale i tak jest ruletka. Pamiętam,
  • Odpowiedz
@medyceusz: no właśnie. Punkt odniesienia to ten kubeczek z frytkami, na moim foto za 7zl, czyli duże. Sam burger był smaczny, bułka była bdb a nie wyglądała :D co nie zmienia faktu, że u siebie mam lepsza burgerownie :)
  • Odpowiedz