Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki i Mirabelki mam takie pytanie natury wiadomo jakiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od dawna podobają mi się alternatywne dziewczyny w stylu #emo #goth czy też #punk , a że obecnie jestem sam (wcześniej 2 krótkie związki, więc jakieś doświadczenie mam) chciałbym w końcu spróbować sił z taką różową i tu pytanie - gdzie takiej szukać? Na koncerty i klimatem podobnych knajp nie chodzę i w sumie takie dziewczyny pewnie chodzą w grupach znajomych, więc trochę średnio.

Próbowałem już na #gg ale siano w głowie lub zajęte (z powodu mojego młodego wieku celuje w 18-21, a ja za kilka miesięcy level 22)

Jeśli chodzi o mnie to jestem przeciętnym, wysokim niebieskim, można powiedzieć nawet, że typowy normik jak się mnie nie zna XD Brak tatutaży, piercingu i innych takich. Najwięcej słucham metalu i jestem trochę cichy gdy kogoś nie znam xd

Był już ktoś w podobnej sytuacji? Są tu takie #rozowepaski które mi poradzą co zrobić?
#metal #podrywajzwykopem #zwiazki #niebieskiepaski


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siema Mirki i Mirabelki mam takie p...

źródło: comment_KkDSWc8oAPdeGNxTKrgSQzSyfeDpxA7B.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania zainteresuj się kpop i jrock, tam same takie pomalowane pokemony. Przefiltruj grupy na fb i atakuj;-) Tylko nie pomyl faceta z babą a o to łatwo. Na koncertach rock/metal przeważnie są normalne dziewczyny - wrzucą jakieś kabaretki, skórę i glany ale bez odpałów.
to jestem przeciętnym, wysokim niebieskim, można powiedzieć nawet, że typowy normik jak się mnie nie zna XD Brak tatutaży, piercingu i innych takich. Najwięcej słucha


@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie emosiów jest juz mało, większośc z tych osób juz dawno wyrosła z tej subkultury, ale na pewno jakis rodzynek sie znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°), polecam poszukac na grupkach fejbsukowych poswieconych pewnym subkulturom, konto na vampirefreak tez nie zaszkodzi