Wpis z mikrobloga

W jaki sposób reklamować swoje usługi? Co waszym firmom przynosi największy odzew?
Próbowałem sponsorowane na fb, ale to nic nie dało - niby lajki są, ale nie przekładają się zupełnie na korzystanie z usług.
Instagram to w ogóle jest porażka - kółko wzajemnego lizania się po jajach.
AdWords - Tutaj jest dużo lepiej, odkąd utworzyłem kampanie praktycznie każdego dnia mam klienta z google. Plus - wiem, co ludzie wyszukują i czego potrzebują.
Ulotki na mieście - Na 500 ulotek kontaktowały się chyba 3 osoby - plus taki, że ulotki są w formie wizytówek i ludzie mają to w portfelach.

W przyszłym tygodniu startuję z wpisami na portalu branżowym - 360zł/6m-cy nie jest tragedią.

Pozycjonowanie w google - jest nieźle - pierwsza strona, ale dzięki AdWords jestem na samej górze.

Co jeszcze? Coś mi umknęło?
Strona typu lublin112.pl - 500 zł za artykuł sponsorowany - duża strona z dużą ilością wejść - jest sens?

Usługi to: Odtruwanie alkohlowe, pogotowie kacowe, wszywki, detoks stacjonarny, bar kroplówkowy, usługi pielęgniarskie, fizjoterapia.

#reklama #firma #dzialalnoscgospodarcza #marketing
  • 17
ciężka tematyka i nie dziwi mnie fakt małej konwersji z takiego Instagrama


@dobre_zielone: Na Instagramie skupiliśmy się na kroplówkach witaminowych i suplementacji dla sportowców. Ale mam wrażenie, że tam chodzi tylko o to, kto ma więcej followersów ;) follow4follow i tyle.
@semperfidelis: Promowałbym takie usługi głównie na FB. Przede wszystkim skupił się na a) wizytówkach google oraz b) treściach jak poradniki i infografiki. Reklamy adwords są fajne ale warto też budować niezależne zaplecze, które będzie samo z czasem zagarniało coraz większy ruch do Twojej strony. Nigdy bym się nie zgodził na wszelkie "niepoliczalne" metody promocji takie jak ulotki. Wydasz kasę, efekt średni - szkoda czasu. Jeżeli chcesz inwestować to inwestuj w narzędzia,