Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki potrzebuję Waszej pomocy. Mianowicie, niedługo wybieram się w samotną podróż do Włoch. Lecę pierwszy raz w życiu samolotem. Wylot mam z Modlina, odprawa online. Teraz mam kilka pytań: ile wcześniej najlepiej być na lotnisku? Co muszę wiedzieć? Gdzie się udać po przybyciu na lotnisko? Jak wygląda ta cała odprawa online? Macie jakieś rady jak albo ciekawe spostrzeżenia? Będę wdzięczna za jakieś informację.


#travel #podroze #wycieczka #samoloty #modlin #lotnisko
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Be_picky_drink_igristoje:
- Zazwyczaj linie rekomendują, aby być na lotnisku 2h przed odlotem. Nie leciałem nigdy z Modlina, ale wyobrażam sobie, że raczej nie ma tam dużego ruchu, więc te 2 godziny będzie więcej niż wystarczające,
- Ściągnij sobie apkę lini, którą lecisz na telefon, coby mieć kartę pokładową pod ręką. Ja zawsze w bagażu podręcznym mam wyduk karty na wszelki wypadek, gdyby mi telefon odmówił posłuszeństwa.
- Sprawdź, co można mieć w bagażu podręcznym, żebyś nie musiała zostawiać czegoś na lotnisku.
- Sprawdź wymiary bagażu podręcznego. Wielokrotnie widziałem ludzi próbujących odchudzić swoje walizki, bo się okazało, że są za duże/za ciężkie.
- Woreczek z płynami trzymaj na wierzchu, bo pewnie każą Ci
  • Odpowiedz
  • 1
@Be_picky_drink_igristoje sprawdź dokładnie co można wnosić na pokład samolotu w bagażu podrecznym, żeby nie było niespodzianki na kontroli bagażu.
Nie leciałem Ryanair nigdy ale odprawa online na stronie internetowej ichniejszej powinna być. Odprawisz się wpisując kod z rezerwacji i dostajesz boarding pass który drukujesz sobie, i pokazujesz na bramce przed wejściem na pokład.
Jeśli masz bagaż rejestrowany to trzeba go zdać przy stanowisku do odprawy, zakładam, że w Modlinie jest standardowo
  • Odpowiedz