Wpis z mikrobloga

@AurenaZPolski: doktora nauk medycznych z 40-letnim doświadczeniem, kołtunie. Czyli domyślam się, że Lew-Starowicz też nie jest autorytetem w tej dziedzinie?

Nie to nie, dalej nie rozmawiam. Reprezentujesz ten sam poziom, co te śmiecie stojące z piwem pod Żabką, oni mają swój chłopski rozum i nic więcej.
  • Odpowiedz
@amator_szarlotek: Katolikiem stajesz się z wyboru, przyjmując wszystkie tego zalety i przywary. Jak chcesz to porównać do osób trans, które po prostu cierpią w środku?


Skoro katolikiem stajesz się z wyboru to tak samo jest z trans. Jesz hormony z wyboru. Nikt Ci ich na siłe nie wpycha i nie każe pajacować. Pozdro i z fartem, mam nadzieję, że pomogłem.

Dla mnie zachowanie środowisk lgbt nie różni się niczym od
  • Odpowiedz
@amator_szarlotek: ale transfobiczne antynaukowe g---o xD typowe dla prawicy - jeśli nauka nie jest po naszej stronie, to zamiast odwoływać się do niej i do faktów odwołajmy się do uczuć, bo w końcu to nie fakty są najważniejsze ale to, jak czują się prawicowe płatki śniegu
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: dodałem naukowcywiary bo wszyscy trzej uprawiacie antynaukową propagandę w kwestii lgbtq i wszyscy należycie do grona kochającego ten tag; a ja polecam przeczytać jeszcze raz mój komentarz - w żadnym miejscu nie twierdzę że nie można być naukowcem który wierzy, fajnie że odwołałeś się tylko do tego, czego w moim poście nie ma
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: na twierdzeniu że osobą transpłciową zostaje się w celu szukania atencji albo na twierdzeniu że to stan patologiczny albo na twierdzeniu że transpłciowa kobieta to męzczyzna udający kobietę, całe mnóstwo tego
  • Odpowiedz