Wpis z mikrobloga

Na przykładzie tego posta widzimy typową wypowiedź osoby o negatywnym poziomie inteligencji. Nie posiada ona zdolności, mówiąc kolokwialnie, tzn. "ogarniętości umysłowej", przez co, używając sformułowania utkanego przez pewnego prawaka (przepraszam, ale muszę), nasiaka poglądami sprzecznymi ze zdrowym rozsądkiem, moralnością, oraz dobrym wychowaniem. I potem efektem tego są w/w memy.
  • Odpowiedz
@mistellaire: Więc rozumiem, że do @lakukaracza_ który zdecydowanie częściej obraża katolików, już napisałaś swoje zdanie na ten temat? Czy jednak plusujesz jego posty, a tylko tutaj wyraziłaś swoje zdanie na temat "transfobii"?

Obrażanie większości Polaków - spoko, obrażanie 0,01% procent Polaków - transseksualistów - tak nie można, dyskryminacja, transfobia!
  • Odpowiedz
@mistellaire:

to po co to w ogóle robicie?


Znowu osoba lewicowa zwraca się do innych osób per "wy"? Już to kiedyś w Polsce mieliśmy... Ja jestem tutaj sam, nawet nie zaplusowałem tego obrazka, więc czemu do mnie się zwracasz?

Rozumiem, że można obrażać tylko hetero, białych i chrześcijan - wtedy jest spoko i lewica nawet się nie oburzy; daj jakiś mem (śmieszny czy nie, inna sprawa) to wtedy taka sama postawa
  • Odpowiedz
Znowu osoba lewicowa zwraca się do innych osób per "wy"?

wtedy jest spoko i lewica nawet się nie oburzy

Serio nie widzisz tych podwójnych standardów i hipokryzji?


@Roger_Casement: ano widze. Kategoryzowac rozmowce jako lewice i dopisywac sobie zachowania grupowe to my a nie nas, co towarzyszu?

Dobry przyklad z lakukaracza, nie kojarze postu w ktorym obrazalby katolikow. Owszrm uderza w wiare, w kościół zwlaszcza, ale nie konkretne osoby. Pokaz mi post
  • Odpowiedz
Więc rozumiem, że do @lakukaracza_ który zdecydowanie częściej obraża katolików, już napisałaś swoje zdanie na ten temat?


@Roger_Casement: a to jest zwykle #!$%@? logiki. Napisales juz w tym temacie ze nie popierasz pedofiliii? Napisałeś że kochasz swoja babcie? A wspomniales cos ze nie popierasz agresji policji na spokojnie protestujacych?

AHA CZYLI CHCESZ ZEBY TWOJA BABCIA UMARŁA I BY ZOMO WRÓCIŁO OK, ROZUMIEM, WSZYSTKO JASNE

Dopóki ktos nie POPIERA jednego sprzeciwiajac sie
  • Odpowiedz