Wpis z mikrobloga

Skoro katolikiem stajesz się z wyboru to tak samo jest z trans. Jesz hormony z wyboru. Nikt Ci ich na siłe nie wpycha i nie każe pajacować.


I dlatego mamy płaskoziemców... Poziom logicznego myślenia to jakieś dno i metr mułu.
Bycie osobą transseksualną nie zaczyna sie w momencie brania hormonów. Tak jak bycie krótkowidzem nie zaczyna się w momencie kupna okularów.

Dla mnie zachowanie środowisk lgbt nie różni się niczym od pedofili w kościele krzyczących, że życie bez jezusa to gówno. Można mieć własne poglądy ale nie wolno ich na siłe wciskać innym.
  • Odpowiedz
dlaczego homoseksualizm i transpłciowość nie są chorobami?


@Whizkazzz: bo nie spełniają definicji choroby. Żadna orientacja nie jest chorobą, nie jest stanem patologicznym organizmu nie jest niczym w jakikolwiek sposób negatywnym czy wymagającym poprawek. Transseksualność nie spełnia po prostu definicji

Stan patologiczny, to w świetle definicji, stan "odstający od normy",

Nie, patologia to nauka badajaca choroby. Stan patologiczny to
  • Odpowiedz
chyba długo nie szukałeś, co nie?


@Lawrence_z_Arabii: nie szukałem wcale, napisałem wyraźnie, że nie kojarzę, nie widziałem przeglądając po prostu wykop takiego czegoś.
Obrazek wyśmiewa katolickie szkoły. Podając przykład autentycznej sytuacji (choć chyba nie ze szkoły katolickiej dla dziewcząt). Jest niesmaczny i stereotypizujący, ale szkoły, nie katolików.
Gdyby to było "bycie młoda katoliczką" co myślą x,y,z jak jest: obciąganie księdzu to wtedy byłoby to bezapelacyjnie obrażanie katolików.
Jeżeli ktoś wrzuciłby
  • Odpowiedz
@amator_szarlotek: nie wiem czy drażliwym tematem można nazwać taki w którym siedzi nóż psychoprawicy a obok niego leży ch00j kładziony tam przez moderację. Jakby był drażliwy to z bólu/swędzenia by umarł
Ja tylko przyszedłem wyprostować postowane tu bzdury.
  • Odpowiedz
A to są jakieś przymusowe operacje zmiany płci?


@Lawrence_z_Arabii: już pisałem wyżej. Nie wiem co się niektórym uwaliło w główkach, ale nie staje się "osobą z wadą wzroku" po założeniu okularów. to smao jest tu.

Szczerze to myślałem, że jesteś racjonalna osobą o po prostu przeciwnych poglądach i choć jesteś anty organizacje LGBT to nie pleciesz antynaukowych bzdur.
Przykro mi sie zrobiło.
  • Odpowiedz
@Naxster daleko mi do prawicy. Nie jestem katolikiem, w razie wojny #!$%@? z polski, nie place podatku rtv. Bawia mnie pajace z lgbtwsad stad tez kopia mema tutaj z r/offensivememes. Skoro mozna smiac sie z jezuska to mozna tez z randomowego transa ( )
  • Odpowiedz
Niby to mem i trochę głupio się przyczepić, aczkolwiek to dla mnie odrobinę smutne, że osoby transpłciowe są obrażane, zwłaszcza, że w niczym tak naprawdę nie zawinili (nie wszyscy oczywiście, bo znajdą się skrajne wyjątki). I takie samo mam zdanie o katolikach. Nikt nie powinien być obrażany, gdy niczemu nie zawinił. Niestety, wykop jest pełen obelg w stosunku do obu stron...


@semi-automatic: te, zielonka, skad w tobie tyle RiGCzu? O.o
  • Odpowiedz
@amator_szarlotek: nie kojarzę bym określił cię jako prawicowca. Niemniej przyznałeś sie przynajmniej, że obrazek miał na celu szkalowanie "jakichś pajaców".

"#!$%@? chcialem tylko wstawic smieszny obrazek na forum ze smiesznymi obrazkami a teraz wychodzi na to, ze jestem..."
  • Odpowiedz
Obrazek wyśmiewa katolickie szkoły. Podając przykład autentycznej sytuacji (choć chyba nie ze szkoły katolickiej dla dziewcząt). Jest niesmaczny i stereotypizujący, ale szkoły, nie katolików.


@Naxster: równie dobrze możesz powiedzieć, że powyższy obrazek wyśmiewa atencyjność i operacje zmiany płci, a nie transów.

Nie wiem co się niektórym uwaliło w główkach, ale nie staje się "osobą z wadą wzroku" po założeniu okularów. to smao jest
  • Odpowiedz
równie dobrze możesz powiedzieć, że powyższy obrazek wyśmiewa atencyjność i operacje zmiany płci, a nie transów.


@Lawrence_z_Arabii: nope. Bezpośredni zwrot "transgender = when..."

tak jak po przeprowadzeniu operacji zmiany płci stajesz się osobą, ze zmienioną płcią.

Czyli osobą postop. Nie
  • Odpowiedz
Równie dobrze można gnębić za weganizm,


@Lawrence_z_Arabii: btw, śmieszna sprawa bo zawsze uderzałem w posty typu beka z trawożerców i plusowałem te obrazki "liczba postów jaki wegetarianizm jest zły: 1000, liczba postów że jedzenie mięsa jest złe: 2"

...aż nie dostałem pierwszy, drugi, trzeci, czwarty raz w łeb trupożercą, niemoralnym, mordercą...
Teraz dałem sobie spokój. Jak ktoś wyśmiewa wegetarian to przynajmniej teraz wiem, że czasami, po prostu przebrała mu się
  • Odpowiedz
"#!$%@? chcialem tylko wstawic smieszny obrazek na forum ze smiesznymi obrazkami


@amator_szarlotek: ah, tylko biedaku TYLKO chciałeś wstawić śmieszny obrazek. W sumie lakukaracza strasznie jest niezrozumianym człowiekiem, on tylko śmieszne obrazki wstawia. I to na stronę dla takowych obrazków.

Ciekawe czemu ludzie mogliby odnieść wrażenie, że osoba "wyśmiewajaca pajaców z lgbtWSAD" może być konserwatywnym prawakiem. No ja nie wiem.
  • Odpowiedz
nope. Bezpośredni zwrot "transgender = when..."


@Naxster: Tak samo jak tamten obrazek który wrzuciłem wyśmiewa katolickie uczennice, czyli praktycznie wszystkie katoliczki.

Nie wiem, nie gnębię. Natomiast system wartości który jest wybieralny już można krytykować dużo bardziej niż przypadłośc
  • Odpowiedz