Wpis z mikrobloga

odnieś się też do poprzedniego posta pls


@waldenstrom: na to potrzebuję trochę czasu (a jestem w pracy, mam wolną chwilę, ale niewiele), jeżelibyś poratował źródłami, byłbym wdzięczny.

nie mówię że jest ok, mówię że wyśmiewanie się z grupy która jest dyskryminowana, mniejsza i nie ma ogromnego wpływu na państwo, w której prowadzi to do samobójstw jest 1000x
  • Odpowiedz
to po co to w ogóle robicie?


@mistellaire: Bo jeszcze możemy. Bo jest to zrowa reakcja obronna przed próbą narzucenia innym poglądów lub zachowań które kłócą się ze zdrowym rozsądkiem. I tutaj odnoszę się nie tylko do żartów z LGBTQWERTY ale również z wyznawców starca w chmurach czy orbitującego czajniczka.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi - ile można znosić codziennych kpin, wyzwisk i ataków? Ile?


@mistellaire: Nie wiem ile, ale katolicy na Wykopie znoszą bardzo dużo. Jeśli tak się o wszystkich troszczysz, to o nas też powinnaś.
  • Odpowiedz
@Harvis:

Bo jest to zrowa reakcja obronna przed próbą narzucenia innym poglądów lub zachowań które kłócą się ze zdrowym rozsądkiem.

Lata temu, gdy zobaczyłbyś samolot to pewnie rzucałbyś w niego kamieniami bo przeczy zdrowemu rozsądkowi; świat jest bardziej skomplikowany niż twój chłopski rozum

jeżelibyś poratował źródłami,
  • Odpowiedz
Niby to mem i trochę głupio się przyczepić, aczkolwiek to dla mnie odrobinę smutne, że osoby transpłciowe są obrażane, zwłaszcza, że w niczym tak naprawdę nie zawinili (nie wszyscy oczywiście, bo znajdą się skrajne wyjątki). I takie samo mam zdanie o katolikach. Nikt nie powinien być obrażany, gdy niczemu nie zawinił. Niestety, wykop jest pełen obelg w stosunku do obu stron...
  • Odpowiedz
Nie wcale, tag bekazkatoli

Dobry przyklad z lakukaracza, nie kojarze postu w ktorym obrazalby katolikow.


@Roger_Casement: czytanie ze zrozumieniem: porażka

równie dobrze OP nie obraża transów,
  • Odpowiedz
Teraz, gdy w dodatku wstawiłeś mem, w którym pokazujesz logikę części lewicy i osób trans


@Roger_Casement: ? Słucham? W którym miejscu nazwanie kogoś fagasem jest ukazaniem logiki? Halo proszę pana, gdzie wyzywanie i tworzenie chochoła jest "pokazywaniem logiki"?

Otóż to, takie to prawdziwe. Jak masz poglądy zbliżone do bliżej centrum, to jesteś wrogiem obu ultrasów.

powiedział typ który wyzywa całą lewicę, dołączając od nich ludzi po własnym widzi-misię do tego
  • Odpowiedz
Otóż to, takie to prawdziwe. Jak masz poglądy zbliżone do bliżej centrum, to jesteś wrogiem obu ultrasów.


@Roger_Casement: powiedział typ który wyzywa całą lewicę, dołaczajac od nich lduzi po własnym widzi-misię do tego łacząc to z niedoedukowaną homofobią...

ying i yang ktos gnebi katoli ktos inny
  • Odpowiedz
@idewons: słaby przykład skoro został zwyzywany na PW. W sumie poza satyrą nie wiem czy można tu pisać o ataku. Nie powiedział, że są X, Y, Z przedstawił co pisali, zapewne deformujac język którego użyli.
Jak rozumiem ateistę można obrażać, ale w drugą stronę nie można? On tutaj jest wyzywany chciałem zauważyć, to też jest atak? Bo jak tak to ktoś tu piszczał o hipokryzji...

Ale co najśmieszniejsze, zapewne był
  • Odpowiedz
wyzywanie ludzi od śmieci (zascreenowałam na wszelki wypadek gdybyś usunęła)


@AurenaZPolski: wyzywanie profesora od zboczeńca. Wyzywanie osób trans od atencjuszy. Sorry,
BEZCZELNE ŁŻENIE to poprawne określenie.
  • Odpowiedz