Wpis z mikrobloga

@adriansi: Raczej j.angielski bo jest codziennie. No chyba ze klasa z roszerzonym angielskim, czy o profilu angielskim
Krotko:
j.angielski, religia, j. polski.

A i dopiero teraz dojrzalem, matematyka i w-f tez codziennie. Nie dramatyzuj.
To jest stary sposob katoli na chcacych wypisac sie i praktykowne nawet to jest w technikum. xd

Nie musisz isc na religie ale potem sie wloczysz jak bezdomny pies w oczekiwaniu na normalna lekcje


@Jarmuzyd:

Książkę poczytaj, drzemkę sobie zrób albo płacz dalej, ale w ciszy
@krzysztof-es-545 za odpowiednią stawkę można by znaleźć szkole pracuja nauczyciele o takich nazwiskach, na pewno jest tylko jedna. Dalej już wskazanie ich palcem nie było by trudne, nie sądzisz?
to jest zwykła szkoła podstawowa. Brakuje lekcji z poniedziałku bo w tym dniu było rozpoczęcie i przedmioty jeszcze jakieś dojdą. Plan pewnie jeszcze ulegnie jakiejś zmianie.


@adriansi: ale podaj nazwę tej szkoły. Skoro udostępniłeś nazwiska nauczycieli to i tak kto zechce ten znajdzie wszystko w internecie. Kwestia tylko czy nam to podasz do weryfikacji teraz czy sami mamy sobie znaleźć.
@adriansi: Dlaczego zawsze wrzucają te lekcje w środku zajęć. Powiem szczerze, że podczas swojej edukacji miałem tak tylko w podstawówce. W technikum czy gimnazjum miałem albo na początku religie/etykę albo na końcu i dzięki temu albo spałem dłużej albo wcześniej wracałem do domu. Boją się tego, że jednak dzieciaki będą miały te lekcje w dupie jak zobaczą, że ich rówieśnicy mają wymierne korzyści z tego, że ich rodzice nie chcą, aby