Wpis z mikrobloga

Statystyczny wiek auta w Polsce: 13 lat
Statystyczny wiek auta wykopka: 5 i mniej

Dominata zarobków brutto: 2100zł
Dominata zarobków wykopka: 7000 zł

Ilość osób z wyższym wykształceniem: 20%
Ilość osób z wyższym wykształceniem na wypoku: 99%

Średnia znajomość języków obcych: 40% zna 1 język w stopniu średnim
Średnia znajomość języków obcych na wypoku: 99% zna 2 języki w stopniu biegłym

Średni wiek usamodzielnienia mężczyzny: 27 lat
Średni wiek usamodzielnienia wykopka: 18 lat

Średni wiek podczas podjęcia pierwszej pracy: 22lata
Średni wiek podjęcia pierwszej pracy przez wykopka: 13lat

Średnia cena komputera polaka: 2300zł
Średnia cena komputera wykopka: 10000zł

Ten uczuć gdy na wykopie znajduje się elita narodu xD

#heheszki #takaprawda #oswiadczenie #przegryw #przemyslenia #programista15k #rozowepaski #niebieskiepski
  • 75
@MatPL1122:

lol, no chyba nie do końca. Podpierałeś się statami, które są statystyką abstrakcyjną dla większości osób,


No tak ilość sprzętu wojskowego, PKB i to jak odskoczyliśmy Ukrainie przed wejśćiem do EU to abstrakcja. Siła nabywcza również xD Nigdzie nie napisałem, że Polska jest rajem, a że gadasz głupoty :)

artykułem który we wnioskach zaprzeczał temu co pisałeś, ale uznałeś, źe to nie istotne xDDD


Ostatnie zdanie artykułu (przypominam, ze pisales,
No ale naprawdę co jest przedziwnego w wykształceniu wyższym, mówieniu w 3 językach, czy chociażby pierwszej pracy w wieku 18 lat? Myślałem że to norma, bo nie znam ani jednej osoby z mojego towarzystwa, która nie spełnia przynajmniej 2 z tych rzeczy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phi47: studia ukonczone w tym wieku? 3 języki i rozumiem że liczysz j polski? Bo z tego co wiem to moi rówieśnicy co najwyżej po angielsku coś umieją. Techbaza tutaj
@Renifer60: 2 z 3 :) 3 języki licząc polski, teraz będę zaczynać 4. Koledzy ogarniają dość dobrze angielski i też się uczą tego 2 obcego.
@Wariat_Z_Mokra_Glowa: Nigdzie nie wspomniałeś o zawodowej, ale jeśli licząc tylko rzeczy związane z informatyką, to zdarzyło się pracować przy naprawach itp., kilku kolegów też. Biorąc pod uwagę zwykłą pracę "typu zbieranie truskawek", to w firmie produkującej żywność.

A jeśli do statystyk o wyższej edukacji weźmiemy