Wpis z mikrobloga

Statystyczny wiek auta w Polsce: 13 lat
Statystyczny wiek auta wykopka: 5 i mniej

Dominata zarobków brutto: 2100zł
Dominata zarobków wykopka: 7000 zł

Ilość osób z wyższym wykształceniem: 20%
Ilość osób z wyższym wykształceniem na wypoku: 99%

Średnia znajomość języków obcych: 40% zna 1 język w stopniu średnim
Średnia znajomość języków obcych na wypoku: 99% zna 2 języki w stopniu biegłym

Średni wiek usamodzielnienia mężczyzny: 27 lat
Średni wiek usamodzielnienia wykopka: 18 lat

Średni wiek podczas podjęcia pierwszej pracy: 22lata
Średni wiek podjęcia pierwszej pracy przez wykopka: 13lat

Średnia cena komputera polaka: 2300zł
Średnia cena komputera wykopka: 10000zł

Ten uczuć gdy na wykopie znajduje się elita narodu xD

#heheszki #takaprawda #oswiadczenie #przegryw #przemyslenia #programista15k #rozowepaski #niebieskiepski
  • 75
  • Odpowiedz
Ten uczuć gdy na wykopie znajduje się elita narodu xD


@Wariat_Z_Mokra_Glowa: Śmieszki śmieszkami, ale trochę tak. Znaczy jest tu sporo osób które sporo osiągnęły i tak, można nazwać ich elitą narodu.

Statystyczny wiek auta w Polsce: 13 lat

Statystyczny wiek auta wykopka: 5
  • Odpowiedz
@MatPL1122: To akurat prawackie/ruskie trolle, i im za pisanie takich bzdur jest płacone. A złe powietrze nad Polską to niemiecki spisek zgniłego zachodu, nawiewają nam smog nad Kraków. :)
  • Odpowiedz
@Wariat_Z_Mokra_Glowa: Jeszcze warto dodać że dziwnym trafem na wykopie gdzie wszyscy są szczęsliwi i przepełnieni sukcesami życiowymi jest gigantczny odsetek wpisów spod tagów typu chcę się zabić, jestem samotny, nie mam partnera, jestem ulany i brzydki etc. XD na reddicie tak nie ma
  • Odpowiedz
@sublingual: Moim zdaniem gdzieś w okolicach 2012-13. Poznawałem tu wtedy jeszcze całkiem sporo ludzi, którzy coś sobą reprezentowali, z niektórymi do dziś utrzymuję kontakt. Ale albo pokasowali konta, albo od wielu lat są nieaktywni.

Dzisiejszy wykop to są już zupełnie inni ludzie niż wtedy. Są pewnie ten dysonans OPa jeśli nie każdy pracuje tu za 2100 brutto [opisując to terminem, którego chyba do końca nie rozumie].
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: lol, no chyba nie do końca. Podpierałeś się statami, które są statystyką abstrakcyjną dla większości osób, artykułem który we wnioskach zaprzeczał temu co pisałeś, ale uznałeś, źe to nie istotne xDDD no bardzo zaorane w abstrakcyjnym świecie owszem
  • Odpowiedz
  • 2
@andriankowalski11 kiedyś na nocnej siedziała też masa ogarniętych ludzi którzy się uczyli albo pracowali, uczyłem się nocami na kolokwia to zdarzalo mi się zajrzeć. Teraz czasem na dyżurach zajrzę na nocną, i to pokaz autyzmu i ściek internetu, intelektualny dramat. Ci sami ludzie którzy noc w noc wypisują ścieki później na dziennej mówią, że jak to za 2000zl się fajnie żyje. :)
  • Odpowiedz